Duyuru Sitemizde Neden EN'ler Seçmiyoruz?

Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Kurumsal Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Merhaba arkadaşlar,
Bu zamana kadar bu konu ile ilgili bir soru gelmedi fakat aklında bu konu ile ilgili sorusu olanların sorularını yanıtlamak için böyle bir bilgilendirme yapayım dedim.

EN bildiğiniz üzere belli alanlarda insanlar yarıştırılarak ilk 3'e girmeye çalışılır.
Ayın veya yılın en çok konu açan, beğeni alan, yardım eden gibi gibi. Bunu çoğaltabilirsiniz.

Benim dünya görüşüm gereği, insanları bu tür konularda yarıştırmanın doğru olmadığını düşünüyorum. Çünkü her insan özeldir. Nasıl ki Barış Manço, Adam Olacak Çocuklar programında çocukların eline sadece 10 pankartını verdiği gibi bana göre bu forumda ki herkes 10 puanı hak ediyor ve herkesin elinde sadece 10 pankartının olmasını istiyorum.

Sitemizde paylaşım ve yardımlaşma ön plandadır. Kimsenin hiçbir üstünlüğü yoktur. Üyesinden adminine kadar herkese aynı mesafede yaklaşılır.
Bu yüzden bu forumda hiçbir zaman enler seçilmeyecektir.

Lakin ileride yarışmalarımız olacaktır. Bunlar enler gibi değil de yılın en iyi oyunu gibi.

Not: Adam olacak çocukları bilmiyorsanız Youtube'dan bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Kesinlikle katılıyorum ki burada amaç bence yarışmak değil en azından şahsım adına bunu diyebilirim. Tamamen severek yapılan yardımlar beğeniler yorumlar eleştiriler. Kaynaşmak eğlenmek içindir diye düşünüyorum bu şekilde benimsiyorum. :) Konuya verdiğiniz çaba içinde teşekkür ediyorum. Ellerinize sağlık...

Bende böyle bir deliyim napalım. :D

Geri