Sistem sökme

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

karabelaxdxd

Yasaklanmış Üye
Cezalı
Ticaret Puanı
0
İçerik silindi.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
İnanılmaz bi insansın, ne diyeyim sana ben. allahından bul

Instagramda denk gelmiştim yönetmen sinemaya giren filmini tanıtmış. Altında "ne zaman internete düşer" diye yorum vardı.

Başına gelmeyen şeyler hakkında yorum yapmak çok kolay olsa gerek. Umarım başına gelmez.
Beni yanlış anladın. Benim demek istediğim bu arkadaşın gelip buraya pişkin pişkin yazması bana daha önce gördüğüm benzer bir şeyi hatırlattı. Ben yazımda hiç gülücük gibi ifadeler kullanmadım ve yazarken art niyetli hiçbir düşüncem yoktu. İnsanların bu kadar alıngan olmalarını hâlâ anlayamadım.

Beni yanlış anladın. Benim demek istediğim bu arkadaşın gelip buraya pişkin pişkin yazması bana daha önce gördüğüm benzer bir şeyi hatırlattı. Ben yazımda hiç gülücük gibi ifadeler kullanmadım ve yazarken art niyetli hiçbir düşüncem yoktu. İnsanların bu kadar alıngan olmalarını hâlâ anlayamadım.
Seni yanlış anladığım için kusura bakma. Alıngan olmam konusuna gelince başıma gelen olaylardan sonra normal diye düşünüyorum

Lüzumsuz insanların lüzumsuz laflarına ve hareketlerine ihtiyaç yok burada. Küçük hedeflerinde başarılar çocuk.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri