Sistem Paylaşımı Part1

13. olan [C++ Python] Grafikleri Değiştir ekledim ama altta görünen hatayı verdi çözemiyorum syntax diyo yani yazım hatası ama yok yazım hatasıda yok çözemedim o hata gösterdiği dosyadaki iflere 1 tab daha koyuyorum hata bambaşka oluyo
bu arada client sorunsuz açılıyo ama sistem seçeneklerine basınca bu hatayı veriyo doğal olarak diğer yerlerde sorun yok yani clientde sorunsuz build oldu

aldığım client syseri :
0826 00:50:16863 :: Failed to load script file : uiscript/systemoptiondialog.py
0826 00:50:16864 ::
ui.py(line:2767) LoadScriptFile
system.py(line:192) execfile
system.py(line:161) Run
system.py(line:177) __LoadTextFile__

LoadScriptFile!!!!!!!!!!!!!! - <type 'exceptions.SyntaxError'>:invalid syntax (uiscript/systemoptiondialog.py, line 291)

0826 00:50:16864 :: ============================================================================================================
0826 00:50:16864 :: Abort!!!!

0826 00:50:16865 ::
uiSystemOption.py(line:74) __Load_LoadScript
ui.py(line:2784) LoadScriptFile
exception.py(line:36) Abort

System.OptionDialog.__Load_LoadScript - <type 'exceptions.SystemExit'>:

0826 00:50:16865 :: ============================================================================================================
0826 00:50:16865 :: Abort!!!!
eklemeleri doğru yaptığını düşünüyorsan dosyaları kapatmamış olabilirsin root ve uiscript ayrı ayrıysa iç içe değilse uiscript i kapatmayı unutmuş olabilirsin.
çözüm bu değilse uisystemoption.py ve systemoptiondialog.py yi paylaş kontrol edelim.

uiscript/systemoptiondialog.py, satır 291

Burada hatalı kod var yani en azından sordugum kişi öyle dedi ve bilgili tecrubeli biri söyledi bunu. musait olamadım oldugumda ilgilenicem yardım konusu açmayıda ihmal etme. inceleme yapabilirsin kod satırında musait olana kadar ben..

{
"name" : "dropItem_level4",
"type" : "radio_button",

"x" : 112 + 60,
"y" : 50,

"text" : uiScriptLocale.GRAPHICONOFF_DROP_ITEM_LEVEL4,
"tooltip_text" : uiScriptLocale.GRAPHICONOFF_DROP_ITEM_LEVEL4_TOOLTIP,

"default_image" : ROOT_PATH + "minimize_empty_button_01.sub",
"over_image" : ROOT_PATH + "minimize_empty_button_02.sub",
"down_image" : ROOT_PATH + "minimize_empty_button_03.sub",
},

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

bilen yardımcı olabilir arkadaşa

Bahse konu sistem
3[C++ Python] Grafikleri Değiştir

13. olan [C++ Python] Grafikleri Değiştir ekledim ama altta görünen hatayı verdi çözemiyorum syntax diyo yani yazım hatası ama yok yazım hatasıda yok çözemedim o hata gösterdiği dosyadaki iflere 1 tab daha koyuyorum hata bambaşka oluyo
bu arada client sorunsuz açılıyo ama sistem seçeneklerine basınca bu hatayı veriyo doğal olarak diğer yerlerde sorun yok yani clientde sorunsuz build oldu

aldığım client syseri :
0826 00:50:16863 :: Failed to load script file : uiscript/systemoptiondialog.py
0826 00:50:16864 ::
ui.py(line:2767) LoadScriptFile
system.py(line:192) execfile
system.py(line:161) Run
system.py(line:177) __LoadTextFile__

LoadScriptFile!!!!!!!!!!!!!! - <type 'exceptions.SyntaxError'>:invalid syntax (uiscript/systemoptiondialog.py, line 291)

0826 00:50:16864 :: ============================================================================================================
0826 00:50:16864 :: Abort!!!!

0826 00:50:16865 ::
uiSystemOption.py(line:74) __Load_LoadScript
ui.py(line:2784) LoadScriptFile
exception.py(line:36) Abort

System.OptionDialog.__Load_LoadScript - <type 'exceptions.SystemExit'>:

0826 00:50:16865 :: ============================================================================================================
0826 00:50:16865 :: Abort!!!!

Merhaba,

Bu tarz durumları Soru, Cevap ve Yardım alanına uygun şekilde oraya açmanız gerekmektedir.

Merhaba,

Bu tarz durumları Soru, Cevap ve Yardım alanına uygun şekilde oraya açmanız gerekmektedir.
tabi orayada açıcam işteyim çalışıyorum diye direk konu sahibine sormak istedim

eklemeleri doğru yaptığını düşünüyorsan dosyaları kapatmamış olabilirsin root ve uiscript ayrı ayrıysa iç içe değilse uiscript i kapatmayı unutmuş olabilirsin.
çözüm bu değilse uisystemoption.py ve systemoptiondialog.py yi paylaş kontrol edelim.
hayır 5 6 sefer denedim olmadı app kütüphanesi eksikti sistemde onuda ekledim ama bunu çözemedim araştırdım çoğu kişi böyle hatalar almış ama çözümleri yok nerde acaba yanlışım 🤔🤔

hayır 5 6 sefer denedim olmadı app kütüphanesi eksikti sistemde onuda ekledim ama bunu çözemedim araştırdım çoğu kişi böyle hatalar almış ama çözümleri yok nerde acaba yanlışım 🤔🤔
orada if li yapılar var eğer onlara 1 er tab koyarsam o zaman hata değişiyo şuan işteyim gösteremiyorum ama önce bi sana zahmet dosyalara bakıver eğer tab hatası varsa diğer hatalarında syserini paylaşayım işten sonra

Dosya Eklentileri

• sistemseçhatam.rar
    2,9 KB · Gösterim: 8
Geri