Çözüldü Simyaların ve saçların süresinin gözükmemesi

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

DeadLyEscaPe

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Simyaların takılı ve simya envanterindeyken hiçbir şekilde süresi gözükmüyor. Giymek istediğimde "Ejderha taşı süresi bitmiş" uyarısı alıyorum. Yeni simya itemi oluşturduğumda süresiz bir şekilde geliyor. Süre özütü ile süreyi uzattığımda simyayı giyebiliyorum fakat yine simya süresi gözükmüyor. Bu durum hem game hem pack taraflı bir sorun sanırım. Konu hakkında fikri olan var mı?

Ek olarak bir sorun: Öğretmenlerde satılan saç stilleri markette süresi gözükmüyor. Envantere alınca süresi gözükmeye başlıyor.

Çözüm
Adsız.png

db-> ProtoReader.cpp
common-> item_lengh.h
DumpProto-> ItemCSVReader.cpp

İçindeki ELimitTypes, söylediğim tüm dosyalar ile sıralaması aynı olmalı. İki sorun da çözülmüş oldu.
Yardımın için teşekkür ederim ama istediğin dosyaları başka bir files ile de karşılaştırdım. Sorunun buradan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum.
Reis Mesele Başka Serverle Karşılaştırman Değil Kendi Dosalarını Birbirleri İle Karşılaştırman Muhakkak @Yeniceri ninde Bahsettiği Vnum Olayı Sıkıntılı Atarsan Bakarım Ben Senin İçin ?

item.cpp , uiinventory.py, uitooltip.py gönderirsen bir göz atabilirim

Adsız.png

db-> ProtoReader.cpp
common-> item_lengh.h
DumpProto-> ItemCSVReader.cpp

İçindeki ELimitTypes, söylediğim tüm dosyalar ile sıralaması aynı olmalı. İki sorun da çözülmüş oldu.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri