Yardım Simya düşmesi

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

DeadLyEscaPe

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar, simyalar aktifken oyuna girdiğimde (ne zaman oluyor bilmiyorum, muhtemelen simyaların süresi bittiğinde.) simyalar bu şekilde yere düşüyor ve toplanmıyor. Çok fazla eşya taşıyorsun diyor. Nadiren envantere de geldiği oluyor ama genellikle yere düşme problemi var.

1001_011243.jpg

Syserr:
SYSERR: Oct  1 00:51:07 :: EquipTo: EquipTo: invalid wear cell (this: #165466  wearflag: 0 cell: 69)
SYSERR: Oct  1 00:51:07 :: EquipTo: EquipTo: invalid wear cell (this: #135466  wearflag: 0 cell: 66)
SYSERR: Oct  1 00:51:07 :: EquipTo: EquipTo: invalid wear cell (this: #125466  wearflag: 0 cell: 65)
SYSERR: Oct  1 00:51:07 :: EquipTo: EquipTo: invalid wear cell (this: #115466  wearflag: 0 cell: 64)
SYSERR: Oct  1 00:51:07 :: EquipTo: EquipTo: invalid wear cell (this: #145466  wearflag: 0 cell: 67)
SYSERR: Oct  1 00:51:07 :: EquipTo: EquipTo: invalid wear cell (this: #155466  wearflag: 0 cell: 68)

Game tarafında bulunan bir level kontrolünden kaynaklanıyor tahminimce. Daha önce böyle benzer bir hata alıyordum ve kontrol koyduğumu unutmuşum ya da kontrol vardı düzeltmiştim, Düzenlenen dosyadan dosyaya farklılık gösterebilir, kontrol edebilirsin.

Son düzenleme:
Game tarafında bulunan bir level kontrolünden kaynaklanıyor tahminimce. Daha önce böyle benzer bir hata alıyordum ve kontrol vardı düzeltmiştim, Düzenlenen dosyadan dosyaya farklılık gösterebilir, kontrol edebilirsin.

Tam olarak game tarafında nereleri incelemem gerek detaylı anlatabilir misiniz?

Öncelikle cmd_gm'ye ve ardından diğer cmd dosyalarına bir göz at. Bulamazsan buraya at belirttiğim dosyayı bakınayım müsait olunca. Bu kontrol var bende mesela bırak simya aktifleştirmeyi envantere bile cell atsam yere atacaktır level koşulunu player karşılamazsa. Şöyle benzer ufak bir kontrol hatta örnek göstereyim sana;
1694989112588.png

Sanırım simyaları 30 seviye aşağısına düşürdüğümde karakter atıp oyuna girdiğimde atıyordu. Emin olmak için şimdi deneyeceğim. Ama hatırladığım kadarıyla hiç düşük seviyelerde oynamamıştım. Dediğiniz yerin kod bloğu;

Adsız.png

Geri