Çözüldü Şeytan kulesi ve katakomb sorunu

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

ozkan0606

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
şeytan kulesinde metin katında aynı hizada çifter metin var ve mühür katında metin yok sürekli olarak aynı katta tekrar ışınlıyor 10sn de bir. katakomb giriştede azraili yenmelisin mesajı geliyor içeri almıyor. Kodla girincede slotlar çıkmıyor. internette sorunsuz denilen şeytan kulesi questini bende ki dosya ile değiştirip putyden okuttum ama değişen bir şey olmadı. Sorunsuz denilen questide paylaşıyorum bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

Çözüm
Merhaba;
/usr/game/share/locale/turkey/quest/object/notarget Kısmında quest kalıntıları olur. Ordan sildiğiniz questin kalıntılarını silebilirsiniz. 2. olarakta bir npcye tanımlıdır. Onuda /usr/game/share/locale/turkey/quest/object/ Npc'nin kodunu aratarak kalıntıları silersiniz. Ve tekrardan questinizi okutabilirsiniz.
Eski questin kalıntıları duruyorsa bu tarz sorunlara neden olabilir

Merhaba;
/usr/game/share/locale/turkey/quest/object/notarget Kısmında quest kalıntıları olur. Ordan sildiğiniz questin kalıntılarını silebilirsiniz. 2. olarakta bir npcye tanımlıdır. Onuda /usr/game/share/locale/turkey/quest/object/ Npc'nin kodunu aratarak kalıntıları silersiniz. Ve tekrardan questinizi okutabilirsiniz.

Çözüm
Merhaba;
hocam teamwiwer dan bağlanıp bakma şansın varmı müsait isen çok yardımın dokunur

hocam teamwiwer dan bağlanıp bakma şansın varmı müsait isen çok yardımın dokunur
Şuan Bilgisayarım olmadığı için elimden geldiği kadar mobilden yardım etmeye çalışıyorum. Hem basit bir işlem sizde yaparsanız. Ama yapamıyorsanız forum üyelerimiz bağlanıp yardımcı olucaktır.

söylediklerinizi yapmaya çalıştım katakomp düzeldi fakat şeytan kulesinde mühür katında metin yok sadece

söylediklerinizi yapmaya çalıştım katakomp düzeldi fakat şeytan kulesinde mühür katında metin yok sadece
usr/game/share/data/dungeon içinde "deviltower_regen.txt" dosyaları var mühür katının hangi kat olduğunu hatırlamıyorum. Oyundan bakarsın. Hangi kat ise deviltower yanında rakamlar yazar. deviltower2_regen.txt, deviltower3_regen.txt, gibi katları düzenleyebilirsin.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri