Yardım serverımda bazı yapamadıgım sorularım var yardım ederseniz sevinirim

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

ottline01

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
merhaba mmo tutkunları ailesi ben gecen zamanlarda metin2 pvp server kurdum daha yeni yeni öğrenmeye basladım sadece oğrenmek istediğim
bazı seyler var

serverımın canavara tıklayınca canını gosteren , durum ve skill pencerelerini değiştirmek istiyorum filezilla da hangı dosyaların ıcınde oluyor bilgilendirme sansınız varmıdır

bide artı olarak serverımda oyuna ilk giriste skill seçme ekranı gelmiyor karakter veya ısınlanman gerekiyor yardım ederseniz çok mutlu olurum

Merhaba, sorununuzu anlayamadım.
Canavara tıklayınca canının zaten gösterilmesi gerekiyor varsayılan olarak. Eğer gösterilmiyorsa bir sorun olabilir. Syserr kayıtlarını kontrol edin.
Durum ve skill pencerelerinden de kastettiğinizi anlayamadım tam olarak neyi değiştirmek istiyorsunuz?

Oyuna ilk girişte skill seçme ekranı da varsayılan olarak zaten gelmez. Eğer değiştirilmemişse karakter 5 ve üzeri levele sahip olduğunda öğretmenler tarafından çağırılır ve skiller bu şekilde alınır. Ancak siz bunu değiştirmek istiyorsanız quest aracılığı ile yapabilirsiniz.

Merhaba, sorununuzu anlayamadım.
Canavara tıklayınca canının zaten gösterilmesi gerekiyor varsayılan olarak. Eğer gösterilmiyorsa bir sorun olabilir. Syserr kayıtlarını kontrol edin.
Durum ve skill pencerelerinden de kastettiğinizi anlayamadım tam olarak neyi değiştirmek istiyorsunuz?

Oyuna ilk girişte skill seçme ekranı da varsayılan olarak zaten gelmez. Eğer değiştirilmemişse karakter 5 ve üzeri levele sahip olduğunda öğretmenler tarafından çağırılır ve skiller bu şekilde alınır. Ancak siz bunu değiştirmek istiyorsanız quest aracılığı ile yapabilirsiniz.
canavara tıklayınca can görünüyor onda sıkıntı yok ben o canının gözüktüğü pencere tasarımını değiştirmek istiyorum oyunda diğer pencereler dahil tüm pencerelerin tasarımı str dex verme yeri heryer dahil bu işe

55-120 server actıgım için ilk basta skill seçme ekranı gelmesi lazım ama gelmiyor ısınlanınca veya karakter olunca ekranıma düşüyor

umarım anlatabilmişimdir....

canavara tıklayınca can görünüyor onda sıkıntı yok ben o canının gözüktüğü pencere tasarımını değiştirmek istiyorum oyunda diğer pencereler dahil tüm pencerelerin tasarımı str dex verme yeri heryer dahil bu işe

55-120 server actıgım için ilk basta skill seçme ekranı gelmesi lazım ama gelmiyor ısınlanınca veya karakter olunca ekranıma düşüyor

umarım anlatabilmişimdir....
Anladım evet. Tasarım değiştirmek için ınternetten beğendiğiniz bir interface bulup uygulayabilirsiniz. Ancak bu bazen teferruatli olduğu için uğraş gerektirebilir.

Skillere gelince de, kullandığınız sistemi gözden geçirmeniz gerek. Hangi sistem, nasıl ayarlı, nasıl kurulmuş falan bunu biz bilemeyiz doğal olarak.

Geri