Çözülemedi Sequence mismatch hatası

Ne yazık ki bu konuda sorulara çözüm bulunmuyor. Eğer konuda yorumlar varsa hepsini inceleyebilirsiniz. Belki sizlerin sorununuzu çözmek için için ipuçları bulabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

ramazankisabey

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Konu başlığına yardım veya help yazmak yasak, tekrarlanması durumunda gerekli yaptırımlar yapılacaktır.
Herkese merhaba arkadaşlar iyi forumlar pazar kurarken ch seçme ekranına atıyor core ch1 syserr şöyle ch düşmesi yok
won sistemi ekli

SYSERR: Aug 4 00:18:19 :: SetShopItems: cannot find item on pos (0, 0) (name: AGA)
SYSERR: Aug 4 00:18:19 :: Process: SEQUENCE 73ae8000 mismatch 0x6f != 0x0 header 55

OpenMyShop: [OVERFLOW_CHEQUE] Overflow (CHEQUE_MAX) id 22 name AGA
SYSERR: Aug 4 00:19:24 :: Process: SEQUENCE 74309000 mismatch 0x72 != 0x0 header 55

OpenMyShop: [OVERFLOW_GOLD] Overflow (GOLD_MAX) id 22 name AGA
SYSERR: Aug 4 00:19:24 :: Process: SEQUENCE 74309000 mismatch 0x72 != 0x0 header 55

En son hangi işlemi yaptığımıda hatırlamıyorum ve header 55 şuna denk geliyor:
HEADER_CG_MYSHOP = 55,

hatayı nerede aramam gerekiyor
yardımcı olursanız çok sevinirim ^^

Kaynak kodlarında herhangi bi düzenleme yaptınız mı? Eğer düzenlemelerden sonra bu sorun oluştuysa yaptığınız değişiklikleri geri alınız.

Kaynak kodlarında herhangi bi düzenleme yaptınız mı? Eğer düzenlemelerden sonra bu sorun oluştuysa yaptığınız değişiklikleri geri alınız.
Evet hocam baya bi düzenleme yapıldı yedeklerimi geri yükledim ve hatanın devam ettiğini gördüm daha eski de bir yedeğim mevcut değil hiç pazar açılıyor mu diye kontrol etmemiştim çaresiz gibi gözüküyor
hatayı nerede arayacağımıda bilmiyorum :/

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri