Client / Pack Saltanat Mt2 Original Unpacked - MMO Tutkunları Özel

themanji

Premium Üye
Premium Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Herkese merhaba; mmo tutkunları forumuna gelmem şerefine sizlere paylaşımlarımız elbette olacak başlangıç olarak bunu paylaşma gereği duydum ilgi gelirse dahada hype şeyler paylaşmaya devam edeceğim.

Paylaşım sadece mmo tutkunları üyelerine özel olduğundan erişim bağlantısı için konu altına veya bana özel mesaj olarak gmail adresinizi yazabilirsiniz.

Bunu yapmaktaki amacım burdan alıp sağda solda paylaşmamaları bu foruma özel olduğunu için yöneticiler tarafından bu şekilde uygun ise tabiki.

Eğerki bu kural dışı ise yine herkese açık paylaşım yapabiliriz Takdir yönetim ekibinin.

rngz9rv.png

Burayı görüntülemek için üye girişi yapmalı veya kayıt olmalısınız.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

RAR PASS: mmotutkunları

Diğer paylaşılan dosyalardan farkı yok tam olarak "original unpack" kısmı nerede ben denk gelemedim?

Diğer paylaşılan dosyalardan farkı yok tam olarak "original unpack" kısmı nerede ben denk gelemedim?
dosyalar orjinal saltanatın. original ordan geliyor olabilir. bu forumda da ilk olduğu için herhangi bir sakıncası yok :D

hocam ben yenı sayılırım buralarda mt uye değilim ama bana lazım olabılır dosyalar lınk alma şansım varmı

hocam ben yenı sayılırım buralarda mt uye değilim ama bana lazım olabılır dosyalar lınk alma şansım varmı

Konu böyle paylaşılmış daha neden ısrarla istiyorsunuz? forumunda bir adabı var. İsterse premium üyelere yapar, isterse farklı şekilde. O zaman kimse premium üye almasın link istesinler ne anlamı var ki?

Konu böyle paylaşılmış daha neden ısrarla istiyorsunuz? forumunda bir adabı var. İsterse premium üyelere yapar, isterse farklı şekilde. O zaman kimse premium üye almasın link istesinler ne anlamı var ki?
hocam ısrarla mısrarla yapılan birşey yok rıca ettım verır vermez ona kalmış yok veremem dese 2. kez sormam bile de
sen neden atlıyorsun onu anlamadım ? Bırakda Soru Sordugum Kişi Cevab Versın Değilmi ?

hocam ısrarla mısrarla yapılan birşey yok rıca ettım verır vermez ona kalmış yok veremem dese 2. kez sormam bile de
sen neden atlıyorsun onu anlamadım ? Bırakda Soru Sordugum Kişi Cevab Versın Değilmi

Siz paralı bir şeyi satan kişiye ücretsiz verebilir misiniz diye soruyor musunuz? Zaten konuyu açan kişi açıklamış. Bundan sonra ikili tartışmaya gireceği için cevap yazmayacağım, iyi forumlar.

Ne yazıkki o şekilde önüne gelen indirebilir biz bu forumun has kullancılarına özel paylaştık.

Ne yazıkkı konu başlığında belirttiğim gibi mmo tutkunları özel yani bu forumu aktif olarak kullanan kullacılara özel paylaşıldı yeni hesap açıp gelen direkt olarak bir link için foruma girenlerin yerine burada vakit harcayanlar için paylaşım. Aksi taktirde burdan alıp kendileri yapmış gibi x forumlarında paylaşamamları açısından. Gelecektede belli başlı şeyler herkese açık olacak ama premium içerikler sadece mmo tutukunları aktif kullancıları için olacak.

paylaşımı ben düzenledim burak sen herkese açabilirsin. mt üye aşağısındaki kimse göremez paylaşımı. mt üye olmayanlar zaten gelip geçici kişiler.
Bir yazılımcıyı motive eden en güzel şey ortaya çıkartılan özelliğin kullanılmasıdır :D

Geri