Saltanat Files Yapanların İşine Yarayacak Dev Arşiv

Mavi Ruh

WWW.MR-3DWORK.COM
Grafiker
Yardımsever Üye
Usta Üye
Ticaret Puanı
0
Kendi discord grubum için oluşturduğum bir arşivdi ancak "neden herkes faydalanmasın ki " dedim ve paylaşmak istedim proto kodlarını vs. paylaşmak istemedim açıkçası hiçbir kod hiçbir filese uyum sağlayamayabiliyor belki sonra eklerim emin değilim..

Koca bir arşiv için virüs total ekleyemiyorum üzgünüm işlem yapılması gerekiyorsa sorun değil iyi forumlar
Burayı görüntülemek için üye girişi yapmalı veya kayıt olmalısınız.

içinde neler var

1657655855685.png

Son düzenleme:
Kanat Sistemi 4 Taş Sistemi Leveli Pet Sistemi 300 Level Sistemi Minator Odası + Gnol Adası +20 Sistemi Kutsanmış Metal Sistemi Saltanat Login Loading + Bar Arka Görsel Temiz Varsa Güzel Olur Sonuçta STS Dosyaları Ekipman Sistemi Aklıma Bunlar Geldi Daha Geldikçe Yazarım Malzemeleri Birleştirilebilir.

Son düzenleme:
Acaba Nesne Markete Efsunlu İtem Sistemini Kurunca Pazar Bozuluyormu Yoksa Ayarladınızmı ? Bilgi Verirmisiniz ?

Acaba Nesne Markete Efsunlu İtem Sistemini Kurunca Pazar Bozuluyormu Yoksa Ayarladınızmı ? Bilgi Verirmisiniz ?
evet o sisteme uyarlayıp paylaştım tekrardan güncel olarak indirirseniz problem yaşamazsınız.

github dosyaları güncellendi.

multi price sistemi saltanat ile 1-1 olacak şekilde ayarlandı. (ot,ruh taşı vs. kaldırıldı)
animasyonlu kanat eklendi.
gelişmiş elmas eklendi.
4 taş sistemi eklendi.

Saltanat metin2 profil sistemi elinizde varmı silah kostümü dahil + envanteri sistemi olsa süper olurdu

mavicim arşivi iyice güncelle de saltanat tipi server açalım yav xd

bu 300 level için sınırı kaldırmak gerekiyomu mesela default 120 sınır var configlrden kaç yaparsan yap srcden yükseltmeden olmuyo bunda direk yükseltiyomu yoksa önce sınırı kaldırıp yani 250ye ayarlayıp bunumu eklemek gerekiyo server tarafına baktığımda sadcee bu olsa yeter sanırımda vakit kaybetmek istemediğim için soruyorum ekle kaldır yapmiyim diye

bu 300 level için sınırı kaldırmak gerekiyomu mesela default 120 sınır var configlrden kaç yaparsan yap srcden yükseltmeden olmuyo bunda direk yükseltiyomu yoksa önce sınırı kaldırıp yani 250ye ayarlayıp bunumu eklemek gerekiyo server tarafına baktığımda sadcee bu olsa yeter sanırımda vakit kaybetmek istemediğim için soruyorum ekle kaldır yapmiyim diye
Max 255 yapabilirsin constant.cpp ile onun dışında konudakini uygulamalisin

Geri