Rüyamda Ki metin2

mt2go2

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Rüyamda server açmışım user var.
Keyfim yerindeyken biri GM hesabı açıp oyuna giriyor oyunda GM hesabı görüyorum şimdi diyorum bu edit dağıtmıştır editleridi bul derken oyunu sifirliycam diyorum.Açıkda mysqlla alakalı bi açık bazen açığı çözümü rüyada gösteriyor bazen göstermiyor ilginç
Hepde aynı rüyaya belli yıllarda görüyorum.
Tam bilmiyorum ama pvp server açmak isteyip belli sebeplerden ötürü vaz geçmek istediğim zamanlar oluyor.

Son düzenleme:
Mysql ve ssh girişini sadece sabit ip adresine erişim vererek bu tür açığın önüne geçebilirsin. (sabit ip harici başka ip adresinden giriş yapılmaz)

Tabi farklı açıklar olabilir shutdown,veritabanı silme vs. vs. onları da kontrol etmek gerek

Mysql ve ssh girişini sadece sabit ip adresine erişim vererek bu tür açığın önüne geçebilirsin. (sabit ip harici başka ip adresinden giriş yapılmaz)

Tabi farklı açıklar olabilir shutdown,veritabanı silme vs. vs. onları da kontrol etmek gerek
Adam rüyada nasıl akıl etsin reis :D

bununla ilgil ibi konu açarmısın

Geri