Responsive - YEDMedya Blog ve Haber Sitesi Değişiklik günlüğü ( Changelog ) - v1

yunus0399

「RcT 」YunusED
Premium Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Herkese merhaba arkadaşlar;
Bir süredir böyle bir site scripti arıyordum baktım olmadı kendim yavaştan kodlamaya karar verdim. Metin2 alanında çok görmüşsünüzdür böyle changelog paylaşan artık konu alanını çoğaltma zamanı geldi diye düşünüyorum belki teşvik olur diye paylaşmayı düşündüm site şuanda çok başında sadece ufak tefek şeyler yaptım mobile uyumlu olması için kodlar yazdım kategori ayarladım ve ona uygun ayarlanması için javascript kodu yazdım genel şablonu oluşturdum şuanlık bu kadar daha yavaş yavaş düzenledikçe konuyu sürekli güncellemeyi düşünüyorum

1.Not: Profesyonel birisi değilim html ve css kullanarak çok site yaptım ama javascript yada böyle profesyonel bir site ilk defa yapıyorum mutlaka hatalarım olacak yada mesela renkler kötüdür onu değiştir diyebilrsin önerilere ve eleştiriye açığım sonuna kadar çizginizi aşmadığınız sürece

2.Not şu haliyle paylaşıcam bu konuyu görüpte şevke gelenler için ve geliştirmek isteyen olur diye ama bu halinden başkası paylaşılmayacak.

3.Not; Bu konu yada site nereye gider bilmiyorum elimden geldikçe düzenleyip düzenlediğim şekilde sizlerle paylaşmak istiyorum 1.notda dediğim gibi acemiyim her zaman yardımınıza ihtiyacım olacak kodlamayı bilen arkadaşlar için öneriler ve kod yardımlarına açığım buton tasarımları gönderi tasarımları giriş ol bölümü kayıt ol bölümü gibi tasarımlara el atabilirsiniz.

Header Bölümü:

1708631975779.png

Trend Olmuş İçerik Bölümü:

1708632062524.png

İçerik ve Kategori Bölümü:

1708632161291.png

ve son olarak Footer Bölümü:

1708632247484.png

Anasayfanın Bütün Görünümü :

screencapture-127-0-0-1-5500-index-html-2024-02-22-22_57_06-min.png

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Son düzenleme:
sitemizin ilk site changelogu açıldı. tarihe geçtin yunus. hayırlı olsun :D güzel duruyor bu arada devamını bekliyorum.

sitemizin ilk site changelogu açıldı. tarihe geçtin yunus. hayırlı olsun :D güzel duruyor bu arada devamını bekliyorum.
hahaha bunu duymak sevindirdi. Herkes mt2de açıyodu azda diğer alanlara yönelmek iyi gelir diye düşündüm umarım bitirebilirim çünkü admin panel bile yok kafam çok karışık her site yaparken hemen admin panelden ayarlıyodum 😂 yolum çoook uzunnn :eek:

Teşekkür ederim bu arada darısı senin başına :D

hahaha bunu duymak sevindirdi. Herkes mt2de açıyodu azda diğer alanlara yönelmek iyi gelir diye düşündüm umarım bitirebilirim çünkü admin panel bile yok kafam çok karışık her site yaparken hemen admin panelden ayarlıyodum 😂 yolum çoook uzunnn :eek:

Teşekkür ederim bu arada darısı senin başına :D
yok aman benim başıma yeni iş açmayın ben metin2 yi zor yürütüyorum zaten :D

Ufak bir Güncelleme :

Çok fazla tasarım karşıma çıkıyo incelemek ve güzel olanları eklemek istiyorum bazılarını kendim yazıyorum ama emin olun herşeyi sıfırdan yapıyorum nedendir bilinmez hazır almak varken :D neyse sitede menü butonları yoktu onları ekledim site tasarımına göre düzenledim ve responsive olması için küçülünce çıkan menü butonu koydum.

Sırada Yapılacaklar:
çıkan menü butonuna tıklandığında menülere erişim
admin panel
daha sonra giriş ve kayıt ol kısmı
daha sonra diğer sayfalar (Şuanlık sadece anasayfa olacak)

Görseller:

Önceki:

1709243254229.png
Sonraki:

1709243230347.png

Pencere boyutu küçültülünce çıkan

1709243662193.png

ve birkaç ufak detay :

1709243715346.png
1709243734223.png

1709243759509.png
son olarak login butonunuda değiştirdim daha göze hoş gelen ve keskin olmayan bir smoot görüntü elde ettim bu arada menüler ingilizce ne koysam bilemedim. Bu konuda öneriye çok ihtiyacım var hangi kategoriler olmalı mesela Anasayfa hakkımızda iletişim bloglar haberler geliyo şuan aklıma

başka neler eklenebilir. sizce ?

NOT: Her yaptığım yeniliği direk internet sitemde sunuyorum oradan canlı bakabilrsiniz.
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Dosya Eklentileri

• 1709243206550.png
    1709243206550.png
    562,7 KB · Gösterim: 16
  • 1709243300331.png
    1709243300331.png
    565,6 KB · Gösterim: 14
Son düzenleme:
Geri