Onedio veya ekşisözlük tarzı script

yunus0399

「RcT 」YunusED
Premium Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar başlıktada göründüğü üzere onedio tarzı yada ekşisözlük tarzı blog veya haber sitesi gibi hem kullanıcılar kayıt olacak hemde anonim oalrak yorum yazabilecekleri bir site scripti arıyorum Web Tasarım ve Hazır Kodlar burdaki scriplerin çoğunu denedim ya bozulmuşlar yada çok kompleks değiller mesela Responsive | Blog & Haber Scripti bunu kurdum şuan çalışıyo hatta denemek isteyen şu siteden bakabilr
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
daha sonra Blog Scripti V3 - Ücretsiz Versiyon - Adsense & Seo Uyumlu PageSpeed %98 bunu denedim v5 versiyonunu sanırım indirdiğim script demoydu o yüzden anasayfa vs yükleniyo ama admin panel vs yok ona da şurdan bakabilrsiniz.
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
aslında aradığım böyle birşey bulamassam sıfırdan kodliycam mvc yda html + css + javascript kullanarak ayrıca kod önerilerinede açığım bilgisi olan çok iyi olur şunla kodla daha kolay olur dediğiniz kod dillerinide söyleyebilirsiniz. Böyle bir script varmı ücretsiz paylaşılan bilen varsa ve paylaşırsa çok sevinirim.

Şimdi diyceksiniz neden satın almıyosun o kadar bütçem yok aslında hiç bütçem yok madem öyle kendin kodla diyceksiniz şuan python çalışıyorum belli bi eğitim sıram var web geliştirmeye biraz daha zaman var o yüzden o zamana kadar en azından şematik olarak hazır olmasını istiyorum.

Okuduğunuz için teşekkür ederim. İyi forumlar.

IMG_1922.jpeg

az önce twitterda gördüm aklıma hemen bu konu geldi :D

Neden zorda kalmadıkça kullanmam dediniz?
daha önce kullandım hoca javascripte geçirmemek için kullandırmıştı. Evet sayfa tasarlarken kolaylık sağlıyo ama çoğu css kodunu hatta javasc kodunu dahi kullanmıyosun mesela butonları caroselleri felan güzel ama bilmiyorum sitede açık çıkartır diye düşünüyorum. Daha önce profesyonel bir site yapmadım o yüzden deneme fırsatım olmadı ama kendin css kodlarıyla tasarlamak daha güzel geliyo diye düşünüyorum o yüzden demiştim

Geri