Çözüldü RenderTarget Sorun

• Konuyu açan MCB
  • Açılış Tarihi
  • Yanıt 6
  • Gösterim 194
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

MCB

Premium Üye
Premium Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar RenderTarget sistemi ekledim

Kod:
0307 20:52:32645 :: CRaceManager::GetRaceDataPointer: cannot load data by dwRaceIndex 189
0307 20:54:25588 :: CRaceManager::GetRaceDataPointer: cannot load data by dwRaceIndex 45025
0307 20:54:32089 :: CRaceManager::GetRaceDataPointer: cannot load data by dwRaceIndex 45053
0307 20:54:44480 :: CRaceManager::GetRaceDataPointer: cannot load data by dwRaceIndex 73254

bu sysseri alıyorum
1709834184982.png

Moblar gözüküyor
1709834203024.png

İtemler Gözükmüyor..

bu sebepten ötürü itemin üzerine geldiğimizde item önizleme ekranıda çıkmıyor

Çözüm
kod editörüne yükle bakalım görmeden bişey diyemem. ama bu ekran için konuşursak bu ekran item göstermiyor olabilir. bilmiyorum.
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

hocam dediğim gibi o setArmor ile alakalı bi sorunmuş halloldu
Bu tarz hatayla karşılaşan arkadaşlar SetArmor yolunu izleyerek Çakışan bir sistem varsa o sistemi kaldırmayı deneyerek ekleme yapsın daha sonra o sistemi uyarlayarak eklemeyi denesin..
mob protoda syser verenleri arat orada olduğu için veya olmadığı için hata veriyor olabilir

bu ekran item göstermez mob gösterir sadece. çünkü senin girdiğin değerde bir race bulmaya çalışıyor. itemler race sınıfına kayıtlı değil. bu yüzden orda göstermemesi normal. item üstüne gelince göstermiyorsa başka bir yerde hata yapmışsındır iyice kontrol et.

bu ekran item göstermez mob gösterir sadece. çünkü senin girdiğin değerde bir race bulmaya çalışıyor. itemler race sınıfına kayıtlı değil. bu yüzden orda göstermemesi normal. item üstüne gelince göstermiyorsa başka bir yerde hata yapmışsındır iyice kontrol et.
CRenderTarget.cpp SetArmor ile alakalı olma durumu varmı Build alırken hata alıyordum bi kaç değişiklilik yaptım o şekilde düzelttim build aldım

kod editörüne yükle bakalım görmeden bişey diyemem. ama bu ekran için konuşursak bu ekran item göstermiyor olabilir. bilmiyorum.

SetArmor tarafı dwCostumeEvo ile çakışıyordu o sistemi kaldırdım şuan tekrar deniyecem şayet olmazsa o zaman kod editörüne yüklim elimde olan bir filesten söküyorum sistemi Volvoxun targetinde bu hatayı alıyordum çoğu kişide sorunsuz çalıştırmış doğrusu Dracarysin targetindede çok alakasız [CHANGE_MAX_NUM] Tarzında hatalar alıyordum.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

hocam dediğim gibi o setArmor ile alakalı bi sorunmuş halloldu
Bu tarz hatayla karşılaşan arkadaşlar SetArmor yolunu izleyerek Çakışan bir sistem varsa o sistemi kaldırmayı deneyerek ekleme yapsın daha sonra o sistemi uyarlayarak eklemeyi denesin..

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri