Regbilişim den şikayetçiyim

klous99

Üye
Üye
Kendilerine whatsapp üzerinden bir kaç soru ilettim cevapladıklarından sonra satın alımı gerekelştirdim fakat sunucuları çalışmıyor hizmeti kullanamıyorum destek talebi üzerinden veya whatsapp üzerinden kesinlikle dönüş sağlamıyorlar ulaşım sıfır aradığımda ise çalmıyor. bir firmayı karalamak istemezdim fakat gerçekten bu yapılan hiçbir şekilde kabul edilemez.
Görsel kanıtlar;
Adsız tasarım (1).png

Adsız tasarım.png

Ekran Görüntüsü - 2022-12-26 02-26-02 - Düzenlendi.png

@Trashy firmanın kendisi whatsapp üzerinden saçma saçma konuşarak açıklamalar yapmaya çalışıyor fakat umurumda değil engellemiş bulunmaktayım. para iadeside istemiyorum şikayetide kapatabilirsiniz kendisi hakkında yasal yol gereğince hareket edicem, teşekkürler.

@Trashy firmanın kendisi whatsapp üzerinden saçma saçma konuşarak açıklamalar yapmaya çalışıyor fakat umurumda değil engellemiş bulunmaktayım. para iadeside istemiyorum şikayetide kapatabilirsiniz kendisi hakkında yasal yol gereğince hareket edicem, teşekkürler.
şikayetinize devam etmeniz lazım sizin gibi başka arkdaşımız için örnek olur konu

Eskiden beri bilirim Regbilisimi bir sorun yaşamadım web sitelerinde autovm var konsol üzerinden kendiniz bile istediğiniz işletim sistemini kurabiliyorsunuz

Geri