razuningv5 neden sahibi tarafından kaldırıldı

sem575757

Yasaklanmış Üye
Cezalı
Ticaret Puanı
0
bildiğim kadarıyla herkese servis edilen ve sürekli güncellenerek yenisi servis edilen razuningv5 neden sahibi tarafından kaldırıldı bilinen var mı ? forumların hepsinde öyle yazıyor da files bende mevcut fakat merak ettim. çok büyük bir açığımı sorunumu vardı ? sebebini bilen var mı ?

Screenshot_20221221-184158~2.png

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
bence marty files al kullan.
razu filesdaki fixler denenmeden eklenen fixler.
örnek vereyim hamle atma fix yazıyor bı fix 2014te paylaşılan fix 2021de paylaşılan değil.
ve 2014te paylaşılan fixde çalışmıyor
sonuç bu filesa eklenen fixler denenmeden eklenmiş.
forumda görülüp öyle eklenmiştir.
düz mantık.

bence marty files al kullan.
razu filesdaki fixler denenmeden eklenen fixler.
örnek vereyim hamle atma fix yazıyor bı fix 2014te paylaşılan fix 2021de paylaşılan değil.
ve 2014te paylaşılan fixde çalışmıyor
sonuç bu filesa eklenen fixler denenmeden eklenmiş.
forumda görülüp öyle eklenmiştir.
düz mantık.
Hepsi denenmemiş fixler değil hamle fixini uyguladım ve çalışıyordu hatta benim filesimde hamle attığın zaman hp düşmüyordu bunu çoğu kez kanıtladım kişiyi yönlendirme için teşekkürler eğer bilgisi var ise marty'e bulaşmasını öneririm

Hepsi denenmemiş fixler değil hamle fixini uyguladım ve çalışıyordu hatta benim filesimde hamle attığın zaman hp düşmüyordu bunu çoğu kez kanıtladım kişiyi yönlendirme için teşekkürler eğer bilgisi var ise marty'e bulaşmasını öneririm
Deneyerek eklemissen gözden kaçmıştır.ben Mart filesda denedim fix işe yaramıyor.

Geri