Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

yunus0399

「RcT 」YunusED
Premium Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar,
Şu sistemi çok aradım göze hoş geliyo diye ama ne hikmetse fileslerde yoktu son paylaşılan 3 fileste gördüm ama 2 sinde bayrak eklenmiş onun görüntüsü kalp şeklinde değiştirilmiş tam sistem değildi yani sağolsun @TheAdmin33 arkadaşım bir fileste var demişti hemen baktım defineli şekilde varmış hemen söktüm sorunsuz şekilde çalışıyor son ayarlamaları yapıyorum yarın ücretsiz paylaşıcam. Ücretli satanlara inat ve ücretli ekleyenlere inat alın kullanın. Amacım ticaretlerini kesmek değil ama bu kadar basit bir sistem ve warezlenmiş sistem için bile ücret istemelerine gıcık oldum. Diğer konularımda söz verdiğim gibi bu sistemde sizlerle şimdi bundan sonra sonitex offlineshop söküp sorunsuz sa paylaşıcam. Sevgilerle İyi forumlar.

Not : Bilgilendirmedir sistem rehberi vs herşey hazır son kontrolleri yapıp ve herşeyi düzgün çalıştığından emin olunduktan sonra yarın kesin paylaşılacaktır.

image-1.png

image.png

sistemin sahibi şikayet edip kaldırtır olan sana olur. Hiç paylaşmakla uğraşma kullanmak isteyenin kendisi söksün kullansın.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri