Öneri PVP Serverim İçin Hangi Sunucu Şirketini Tercih Etmeliyim?

Konu sahibi önerilerinizi bekliyor. Konuya yorum yazabilirsiniz.

nef

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar,

Yakın zamanda bir private server açmak istiyorum ancak kurumsal, kendini kanıtlamış bir sunucu şirketi bulamadım. Google'da ilk çıkan sonuçlara aldanmak istemedim.

Önerebileceğiniz iyi bir sunucu şirketi var mıdır?

-Hile koruması Uriel AC ile anlaşmalı yapması benim için önemli.
-Hitap şekli aga,hocam,biraderim gibi lâbali olmamalı. Kurumsal bir firma olmalı. Çocuk değiliz bir iş yapıyoruz, karşılıklı hizmet-para alışverişi var herkes birbirine saygılı olmak zorunda.
-Aylık ücretleri önemli değil, yeter ki güvenilir olsun.

Bunun dışında araştırma sürecimde daha önceki tecrübelerinizden hareketle verebilecek tavsiyeniz varsa açığım.

Şimdiden teşekkür ederim.

Kendime ait bir firma olmasına rağmen siberdizaynı öneririm işlerini kaliteli yapıyorlar. Ben daha faaliyete geçirmediğim için reklam vb. işlemler yapmıyorum.

Sadece sunucu kiralama değil oyun hakkında da bir takım hizmetler almak istiyorsanız bana göre şuan piyasadaki en kaliteli bilişim SiberDizayn'dır.Alternatif olarak MezuHost'ta iyi bir şirkettir.

gerek filesi gerek güvenirliği olsun siberdizayn en iyisidir.Fakat tek sorunu files alacaksan güncellemeleri çok çok geç veriyorlar.Onun haricinde inanılmaz saygılı kişilere sahipler

Konu başlığını öneri olarak değiştirdim. Şimdiden projenizde başarılar dilerim..

Türklokasyon kullandım birçok kez 1.5 2k online kaldırdı. Fiziksel sunucuları gayet güçlü ve yeterli

SiberDizayn'ı öneririm. Filesleri olsun , yardım etmeleri olsun , makinaların güçlülüğü , sağlamlığı olsun 1 numaraya yakışır bir hosting.

Geri