Yardım Putty Üzerinden Aldığım Hata

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

blackbullwow

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Selamun aleyküm arkadaşlar öncelikle iyi forumlar diliyorum.

Bir firmadan sunucu satınaldım. Sunucuda npc, boss ve metinleri falan düzenledik. Bir kaç ayar daha değiştirdikten sonra webpanel'den sunucuya reboot attık ve sunucu açılmadı. Putty üzerinden temizle.sh ile logları temizledim kapat.sh ile kapattım ve baslat.sh ile tekrar başlattım ama aşağıda bırakacağım resimlerde ki gibi yazılar çıktı. Sorunun ne olduğunu anlamadım aranızda hatanın çözümünü bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Dosya Eklentileri

• sw1.png
    sw1.png
    37,3 KB · Gösterim: 125
  • sw2.png
    sw2.png
    70,2 KB · Gösterim: 140
  • sw3.png
    sw3.png
    178,4 KB · Gösterim: 134
  • sw4.png
    sw4.png
    182,1 KB · Gösterim: 131
  • sw5.png
    sw5.png
    176,4 KB · Gösterim: 126
  • sw6.png
    sw6.png
    148,9 KB · Gösterim: 129
Boss ve metinleri düzenlerken yaptığın bir hata bozmuş olabilir puttyde bir sorun gözükmüyor.İşlem yapmadan önce yedek almayı unutmayın.

Evet hocam sıkıntı orada kaynalı eski yedekleri kurunca düzeldi ben ilk etapta metinleri düzenledim içerik olarak kaydedip rebotladıktan sonra sıkıntı olmadı tek tek denedim istediğim doğrultudamı diye sorun yoktu. bosları ayarlamaya geçince sorun oluştu

Kodları alt alta getirin tab ayarlarını nizami şekilde yaparsanız sorun çıkmayacaktır.

Geri