Öneri Piyasadaki en kaliteli bilişim hizmeti

Konu sahibi önerilerinizi bekliyor. Konuya yorum yazabilirsiniz.

maxbro

[GM]MaxBro
MT Üye
Merhaba arkadaşlar, biliyorsunuz ki server açmak için çok vakit harcayan insanlar var ve en önemli etken bana göre sunucu kalitesi. Çoğu arkadaşımız kaliteli bir firma arayışı içerisinde ve ben bu gün yaklaşık olarak 3 yıldır hizmetlerini satın aldığım Poyrazhosting firmasını sizinle paylaşacağım. Bu bir reklam değildir, firma arayan arkadaşlara önereceğim tek firmadır. Firmaları kullanım alanında belki de en çok zorlayan insanlardan biriyim. Fakat 3 yılda aynı gün içerisinde belki 5 belki 10 defa yeniden sistem kurdurttuğum oldu ama tavırlarında en ufak bir değişme bile olmadı. Dilediğiniz işletim sistemini kurup size teslim ederler. Cihazları da çok kaliteli ve piyasadaki en uygun fiyatlara sahip. Hem web hosting hem vds-vps olarak en iyi firma benim gözümde. Umarım sizler de satın alınca memnun kalırsınız. Ama aşırı ilgili ve saygılılar. Hiç sıkılmadan defalarca yardım ediyorlar. Bu hizmeti kullanırken başkalarının da faydalanmasını istediğim için paylaşımda bulunma ihtiyacı duydum. Sevgi paylaştıkça çoğalır, sevgiyle kalın.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Bu postu okudum ve bu hosting'i bir denemek istedim. Ellerim kırılsaydı da denemeseymişim. İnsanı parasıyla rezil ediyorlar derler ya, tam öyle bir firma. Bir VDS sunucusu kiraladım. Önce satın alma ekranında sunucuya FreeBSD kurulabileceği yazıyordu. Ancak aldıktan sonra müsteri panelinde kurulabilir sistemler arasında FreeBSD yoktu. Destek talebi açtım. Bana manuel kurulum yapabileceklerini söylediler ve ISO dosyası atmamı istediler. Attım, kurulumu sağladık dediler. Ancak bir türlü sunucuya erişemedim. Sonra tekrar desteğe yazdım ve bu sefer IP ayarlarında sorun olduğunu söylediler ve onu düzelttiler. Sonra sunucuya eriştim ama FTP hızı öyle bir yerlerdeydi ki 34mb dosyayı atmak için 2 saatten uzun bir süre bekledim. Tesadüfi bir donma yada bug değildi, 100 baytlık dosyaları bile atmak için saniyelerce bekliyordu sunucu. Sonra FTP'den dosya aktarmayı iptal ettim ve sadece dosya aktarma işleminin iptali 1 buçuk saat sürdü. Bu sorun benim upload hızımdan da kaynaklı değil zira 500Mbps stabil upload hızım var. En sonunda bir şekilde dosyaları sıkıştıra sıkıştıra atarak 4-5 saat sonra bitirebildim. Sonra server'imi derleme çalıştım ancak hata aldım. Kontrol ettiğimde anladım ki benim attığım 32bit ISO dosyası yerine kendi beğendikleri 64bit ISO'yu kurmuşlar. Ticket açmaktan yoruldum. Günlerdir ödediğim hizmeti kullanamadım. Müşteri panelleri kötü, hizmet yok seviyesinde. Tavsiye etmiyorum.

Çok üzüldüm gerçekten ben hala aynı firma ile çalışıyorum şuan bir sorun yaşamadım hiç. Geçmiş olsun, eğer benim gönderim vesilesiyle mağdur olduysaniz zararınızı karşılamak isterim

Çok üzüldüm gerçekten ben hala aynı firma ile çalışıyorum şuan bir sorun yaşamadım hiç. Geçmiş olsun, eğer benim gönderim vesilesiyle mağdur olduysaniz zararınızı karşılamak isterim
Hayır canım ne alaka, özgür irademle aldım sonuçta. Ben de tavsiye hosting okuyordum sadece o gün sizin postunuz denk geldi. Siz sonuçta yalan yazmamışsınız ki, kendi deneyiminizi aktarmışsınız. Ben de malesef farklı deneyim yaşadım. Talihsizlik diyelim

Hayır canım ne alaka, özgür irademle aldım sonuçta. Ben de tavsiye hosting okuyordum sadece o gün sizin postunuz denk geldi. Siz sonuçta yalan yazmamışsınız ki, kendi deneyiminizi aktarmışsınız. Ben de malesef farklı deneyim yaşadım. Talihsizlik diyelim
Valla tüm samimiyetimle ne yaşadiysam onu paylaşmıştım ve gerçekten üzüldüm. Tabi hepimizin deneyimleri ve firmalardan beklenti-istekleri farklı oluyor. Sunucu firma cihazlarına 32bit kurmuyorlar hepsi 64bit. Tabi varsa 32 bit kullanan bilmiyorum çünkü 32bit ile uyumsuz oluyor makinalar, çöküş oluyor işletim sisteminde.

Düzgün yok sanırım
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
. Gerçi OVH FreeBSD desteğini kaldırdı. 13 iyice oturunca geri açarlar. Manuel olarak kendin kurman gerekiyor FreeBSD'yi şuan için. Tecrübesiz arkadaşlar sakın girişmesin. Öyle iso dosyası ile felan değil raw disk imajları ile yüklemeniz gerekiyor.

Dün bir hırsla yorumumu biraz sert yapmış olabilirim. Ancak bir konuda da haklarını yememek gerekir ki firma en azından yaşanan sorunlar konusunda yardımcı olmaya çalışıyor. Talihsiz oldu sadece çok sorun yaşadım. Belki denk gelmiştir. Biraz kullanıp 1 aylık deneyimimi de yazarım.

Geri