Çözüldü Oyuna ekli mob gözükmüyor

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

hakin1999

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
İyi forumlar arkadaşlar oyuna eklediğim 30601 kodlu mob oyun iiçinde sorunsuz çalışırken 30600 ve 30602 moblarında oyun içinde görünmüyor boss geliyor vuruyor ama gözükmüyor nerede hata yapıyor olabilirim acaba ...

Dosya Eklentileri

• Adsız.png
    Adsız.png
    4,6 KB · Gösterim: 145
Altta belirttiğim videoyu izleyip sorununuzu çözebilirsiniz.

Altta belirttiğim videoyu izleyip sorununuzu çözebilirsiniz.

ben bunu izledim fakat sadece bosun ismini kodunu yazıyor ben onu yapınca da gözükmüyor boss gibi gösteriyorum npc liste mobu fakat göstermiyor halbuki dün eklediğim mobu sorunsuz şekilde eklemiştim aynı şekilde yaptım bunu da tek tek kontrol ederek

mob_proto.txt & mob_names.txt kontrol edin ve aynı sayı kod varsa düzenleyin.
msm ve msa uzantılı dosyaların içinde yazan konum ve gr2 ismi packinizde aynen bulunduğundan emin olun.
Modelin klasöründeki uzantılar büyük harfle yazıldıysa küçük harf olacak şekilde düzeltin.

mob_proto.txt & mob_names.txt kontrol edin ve aynı sayı kod varsa düzenleyin.
msm ve msa uzantılı dosyaların içinde yazan konum ve gr2 ismi packinizde aynen bulunduğundan emin olun.
Modelin klasöründeki uzantılar büyük harfle yazıldıysa küçük harf olacak şekilde düzeltin.
30603 elementalgod05
0 elementalgod05 elementalgod05\elementalgod05.gr2
uzantı tamamen böyle hepsi doğru şekilde tek tek kontrol ettim

Çözüm eksik dosyadan kaynaklı olduğu belirlendi.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri