Çözüldü Otopack Sorunu

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

LethalStrikeR

Yardımsever Üye
Yardımsever Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Adsız.png
Metin2 Oto Pack Yapımı Rehberi

bu rehberi takip ettim fakat packler yüklenirken böyle bir hata veriyor.

Çözüm
Evet sorunsuz bir şekilde indirme işlemini yapıyor. Hatta dosyayı silip bir daha yükledim sorun çıkarmadı.

Edit: Rica etsem teamwiewer yada herhangi bir bağlantı programıyla benim ftp dosyalarıma girip kontrol sağlıyabilir misiniz?
Bağlanmaya gerek yok bence
Attığınız dosyaları olduğu gibi yükledim. Sadece xml dosyasını şu şekilde düzenledim;
XML:
<torrent_config
    notice_ver="6"
    notice_url="http://www.casro2.com/patch/metin2_accept"
    notice_width="671"
    notice_height="600"
    bandwidth_range="5:10:25:50:75:100:150:200:250:500:1000:5000"
    foreground_speed="100"
    background_speed="10"
    run_path="yenidenmt2client.bin"
    max_uploads_per_session="100"
    max_connections_per_session="200"...
Tüm işlemleri doğru yaptığınızdan emin olun

crclist güncelle;
Kod:
b92216ff 8376 30292659 2157719936 pack\root.eix
b5ee2db1 1846016 30292659 2157719936 pack\root.epk

ek dosyada rar içerisinde ki dosyaları
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
bölümüne yükle. Eğer bu şekilde çözülür ise crclist tarafında bir sorun vardır, eğer aynı hatayı verir ise ayarları tekrar gözden geçirin.

Dosya Eklentileri

• pack.zip
    1,5 MB · Gösterim: 38
crclist güncelle;
Kod:
b92216ff 8376 30292659 2157719936 pack\root.eix
b5ee2db1 1846016 30292659 2157719936 pack\root.epk

ek dosyada rar içerisinde ki dosyaları
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
bölümüne yükle. Eğer bu şekilde çözülür ise crclist tarafında bir sorun vardır, eğer aynı hatayı verir ise ayarları tekrar gözden geçirin.
Nafile aynı hatayı aldım.
Adsız.png

@adv1453

@LethalStrikeR server kısmına .lz haline getirdiğiniz dosyaları atınız.
Arkaplanda oyunun çalışmaması gerekiyor

@LethalStrikeR server kısmına .lz haline getirdiğiniz dosyaları atınız.
Arkaplanda oyunun çalışmaması gerekiyor
Arka planda oyun çalışmıyor ki zaten. Size özelden durumu detaylıca anlattım. Lz edilmiş dosyaları FTP'ye atıyorum zaten hatada da yazıyor lz şeklinde olduğu. Buraya da yazayım.

Otopackerı clientin içine atıyoruz ya tıklıyoruz kabul etme yazısı geliyor. Kabul et diyorsunuz dosyaları indiriyor. Benim öyleyken bir sıkıntı yok indiriyor ve oyunu başlat dediğiniz de sorunsuz başlatıyor fakat atıyorum ben otopacke metin2client.bin dosyasını koydum. O dosyayı clientten silince otopackin eksik dosya olduğunu fark edip otomatik olarak o dosyayı indirmesi gerekiyor ya. Bende işte o zaman hata veriyor
rBj5L2.png

Ardından Clientte ki metin2torrent.config.xml dosyasını silip otopacki açınca sonra kabul et diyince bu sefer sorunsuz indirme işlemini yapıyor.

xml dosyanızı inceledim. Otopack adını YenidenMt2.exe olarak tanımlamışsınız ve oyuna giriş exesini ise yenidenmt2client.bin bu şekilde tanımlamışsınız. Burada bi sorun gözükmüyor.
Crclist dosyanıza da baktım onda da bi sıkıntı gözükmüyor. Eğer md5 değerleri doğru ise.
Kod:
d61531b6 2222819 30292659 2157719936 yenidenmt2client.bin

İndirmeye çalıştım ama bağlantı çok yavaş ilerliyor bende nedense.
indirme.jpg

Zayıf bağlantı kaynaklı da olabilir.

xml dosyanızı inceledim. Otopack adını YenidenMt2.exe olarak tanımlamışsınız ve oyuna giriş exesini ise yenidenmt2client.bin bu şekilde tanımlamışsınız. Burada bi sorun gözükmüyor.
Crclist dosyanıza da baktım onda da bi sıkıntı gözükmüyor. Eğer md5 değerleri doğru ise.
Kod:
d61531b6 2222819 30292659 2157719936 yenidenmt2client.bin

İndirmeye çalıştım ama bağlantı çok yavaş ilerliyor bende nedense.
2543 eklentisini görüntüle

Zayıf bağlantı kaynaklı da olabilir.
Alt alan adı oluşturup oraya göre bağlantıyı ayarladım sebebi bu olabilir mi? Bu bağlantı sorunu sizden kaynaklanıyor olabilir mi ben 3 saniyede indirdim.

@Whistle bende direk iniyor herhangi bir problem yok

Alt alan adından kaynaklı olacağını sanmıyorum. İsterseniz normal bir şekilde eklemeyi deneyin. Buradan yaptığım incelemelerde xml, crclist vs doğru gözüküyor

metin2torrent.config.xml dosyasını silince problem yok demişsiniz bu uyarıyı kastediyorsunuz demi kabul et butonlu bir yazı geliyor bunu iptal edin problem belki düzelir

Edit: o dosyayı silincede indirme yapmıyor bunun ile kaynaklı bişey degil

@LethalStrikeR elinizde başka bir site var ise orda deneme şansınız var mı ? Bilişimden kaynaklı birşey olabilir.

Son düzenleme:
Alt alan adından kaynaklı olacağını sanmıyorum. İsterseniz normal bir şekilde eklemeyi deneyin. Buradan yaptığım incelemelerde xml, crclist vs doğru gözüküyor

metin2torrent.config.xml dosyasını silince problem yok demişsiniz bu uyarıyı kastediyorsunuz demi kabul et butonlu bir yazı geliyor bunu iptal edin problem belki düzelir

Edit: o dosyayı silincede indirme yapmıyor bunun ile kaynaklı bişey degil

@LethalStrikeR elinizde başka bir site var ise orda deneme şansınız var mı ? Bilişimden kaynaklı birşey olabilir.
Hostingten kaynaklansa silince yükleme yapmazdı diye düşünüyorum. (Hatta alt alan adından kaldırıp normal klasör içine yaptım sonuç bu.

Arkadaşlar sorunu video ile anlatmaya çalıştım buyrun;

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri