Ortaya Karışık Hasbihal Konusu

Aleyküm selam. Metin2'yi bırakalı çok oldu. Staj sebebiyle haftanın 5 günü web geliştirmeye zamanım gidiyor. Keyif aldığım için vakit hızlı geçiyor. :D

Aleyküm selam. Metin2'yi bırakalı çok oldu. Staj sebebiyle haftanın 5 günü web geliştirmeye zamanım gidiyor. Keyif aldığım için vakit hızlı geçiyor. :D
En güzelini yapıyorsun, ben de dönünce aynı yolun yolcusu olacağım inşallah :) Metin2 sıktı bayağı..

Aleyküm Selam

aleykümselam metin2'ye devam ama oyuncu olarak değil. yeni açacağım sunucunun eksiklerini gideriyorum. sen nasılsın hayat nasıl gidiyor sende herşey yolunda mı ?

Hadi bakalım. Gerçi benim amacım uzun vadede yapay öğrenme, veri analizine girişmek. Fakat matematiği geliştirmem şart. :)
İstedikten sonra yapılmayacak hiç bir şey yok bence :) kolay gelsin şimdiden..
aleykümselam metin2'ye devam ama oyuncu olarak değil. yeni açacağım sunucunun eksiklerini gideriyorum. sen nasılsın hayat nasıl gidiyor sende herşey yolunda mı ?
Kolay gelsin, sağolasın bende iyiyim. Askerde şafak saymaya devam, pek bir aktivite yok şu an doğal olarak :)

Ve aleyküm selam adamın hası özlettirdin kendini metin2 artık boş geliyor boş gidiyor sen merak etme buraları :)

Şafak saymaya devam ne olsun başka :)

Eyvallah kardeşim eksik olma, bende özledim inan... "Metin2 bırakılmaz, ara verilir" olayına dönmesin sonra :)
wolfteam metin2den daha çok sarıyo (hileleri saymazsak) şuan legend onlinede takılıyorum tavsiye ederim birazıcık suyu çıkmış olsada

wolfteam metin2den daha çok sarıyo (hileleri saymazsak) şuan legend onlinede takılıyorum tavsiye ederim birazıcık suyu çıkmış olsada
PC toplayıp FPS ye(BF4, COD vs.) geçeceğim artık. Metin2 türü oyunlar oynama yönünden pek sarmıyor artık beni. Ama belki ek gelir için kullanabilirim Metin2 yi :D

Geri