Yardım Önerbileceginiz altyapı

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

irfancan

Yasaklanmış Üye
Cezalı
Ticaret Puanı
0
Herkese hayırlı akşamlar dilerim önerbileceginiz altyapı var mı 98 99 wslik bı files yapicagim üzerinde çalışabileceğim bilinen fixleri yapılmış bı altyapı arıyorum önerileriniz var mı ?

Merhabalar bu konu da sizlere şu şekilde biraz tavsiyeler vermek isterim.
Eğer ücretsiz bir altyapı arıyorsanız öncelikle altyapıdan ziyade "MmoTukanları Geliştirici Serisinde Paylaşılan Server Files"'i kullanabilirsiniz tabi ki tamamen fixli bir yapı değil sorunları tek tek kontrol edip kendiniz fix yapmanız gerekmektedir.

Fakat benim tavsiyem bu dosyalara direkt olarak başlamak yerine seriyi takip etmektir "Seriyi takip edebilmek için buraya tıklaman yeterli"

Bunlar dışında eğer ücretli olarak arıyorsanız Martysama altyapı kullanabilirsiniz ama tabi ki martysama da tamamen fixlenmiş bir altyapı değildir mevcut sorunları bulunmaktadır.

Buna ek olarak bizim de altyapı satışımız mevcuttur altyapılarımız martysama üzerinden geliştirme ve tamamen sorunlarından arındırılmıştır.
"Altyapı Satış Konumuz"

Umarım detaylıca anlatabilmişimdir sorunuz çözüldüyse sağ tarafta bulunan işaretlerden çözüm olarak doğru yorumu işaretleyebilirsiniz :)

Geri