Ölümün Soğuk Sessizliği- Bölüm 1- Ortaya Çıkan Kanıtlar

ByZed

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Bu yazımda biraz daha çok kitap okuyanlar için yazmaya başladığım cinayet kitabını sizlere sunucam bir bölüm yazdım daha umarım hoşunuza gider :)İlk bölüm kısa oldu fakat bölümü daha uzun hale getiricem bu hali sadece başlangıç :)

Her gün olduğu gibi okula çok geç kalmıştım sanırım alarm çaldığında ertelemeyi bırakmalıyım artık.Gözlerimi yavaş yavaş açmaya çalışıyordum yanımdaki siyah beyaz komidinin üstünde olan büyük bardağı aldım içinde biraz su vardı uykumu açabilmek için yüzüme döktüm bu şekilde uyanmak biraz daha kolay oluyor...Kahvaltı etmek için pek fazla acelem yoktu nasıl olsa okula geç kalmıştım yataktan kalktım mutfağa doğru yönelmiştim fakat dışarıdan çok ses geliyordu buda benim dikkatimi çekti kapının önüne çıktım evimizin tam yanında oturan tüm White ailesi dışarıdaydı fakat bir kişi eksikti Jackson polisler etrafı sarmış ve Jackson'ın ailesine sorular soruyorlardı.İlk başta olanlara bir anlam veremedim bu yüzden yanlarına gittim,neler olduğunu sordum...Jackson 2 günden beri eve gelmiyormuş okulda da görmemiştim aslında en son 3 gece önce görmüştüm onu 2 gündür nerelerde olabilirdi ki.Gezmeyi fazla seven ve çok fazla arkadaşı olan biri değildi asosyal bir tipti desek daha da uygun olur.Bu durumda onu en son görenlerden biri ben oluyordum sanırım 2 gündür ortalıkta olmadığına göre ve benim onu en son 3 gün önce görmüş olmam beni tek tanık haline getiriyordu ya da onu gören son kişilerden biri bunu polise anlatmam dikkati bir anda üzerime çekti bir sürü soruyla karşı karşıya kaldım ve neredeyse suçlu konumuna getirildim sorular çok fazlaydı kimin ne dediğini ne sorduğunu anlamıyordum bu yüzden sorularada cevap vermem zorlaşıyordu.Bir sürü yerde arama başlatılmıştı bu aramarldan biri de bizim evde oldu evin her yerini karış karış arıyorlardı bunu izlemesi biraz sinir bozucu olsada bu olaya olan merakım iyice arttı.Arka bahçemizde bile arama başlattılar onu en son görenlerden birinin ben olduğumu söylediğimden beri her şeyi bizim evin etrafında yapıyorlardı zaten arka bahçe ye polisler köpeklerle girince köpekler havlamaya başladı sanki bir şeyin kokusunu almış gibilerdi koşarak arka bahçemizdeki en büyük ağacın altına gittiler yeni kazılmış gibiydi yer polisler kontrol etmek için üstü kapatılmış yeri tekrar kazdılar ve gördüklerim karşısında ne kadar iğrensemde o kadar şok ediciydi.Jackson'ın parçaları hatta kemikleri bile ayrılmıştı bizim bahçede bunların ne işi olabilir yani nasıl ?

Fikir Ve Görüşlerinizi Esirgemeyin :)

Bence çok güzel ve merak verici bence sen bunun 2. Bölümününde foruma yaz çok merak ettim :)

en yakın zamanda boş olduğum gibi yazıcam bir hikaye daha yazmıştım 15 bölüm hepsini yayınlamayı planlıyorum :)

Geri