Yardım Offline shop item yasaklama

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

CalvinGiorgio

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
offline shop üzerinden yansıtılmış itemlerin satılmasını engellemek için ne yapılmalıdır bilgisi olan değerli forum üyelerimizden fikir bilgi bekliyorum teşekkürler.

Merak ettiğim bir şey var yansıtılan itemi neden satmayı engelliyorsunuz bi sorun mu var?

Yansıtma sistemini hiç incelemedim ama büyük ihtimal item tablosunda ek bir sütün olması gerekiyor ve bu bilgilerin işlenebilmesi için paketlerde yer alması gerekiyor. Kaynak kodlarınızın diğer kısımlarına bakıp nasıl çalıştığını öğrendikten sonra pazar sisteminize uyarlayabilirsiniz aslında

Yansıtma sistemini hiç incelemedim ama büyük ihtimal item tablosunda ek bir sütün olması gerekiyor ve bu bilgilerin işlenebilmesi için paketlerde yer alması gerekiyor. Kaynak kodlarınızın diğer kısımlarına bakıp nasıl çalıştığını öğrendikten sonra pazar sisteminize uyarlayabilirsiniz aslında
uyarlamayı bilmediğim için aslında böyle bir soru konusu açmak zorunda kaldım. Araştırdım sonuç elde edemedim.

O filesin offline shopunu komple değiştirmeni öneririm. O shop ile yola çıkılmaz.

warez ikarustur herhalde :D
yok ikarus değil adını bende bilmiyorum

1622569062298.png

benimde aklımda o var .d

Geri