Çözüldü official pet sistemi panelde yazı kayması

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

hasanmacit

dc: hasanmacit
Site yetkilisi
Moderatör
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
tahminim ui.py yönünden bir eksik olduğu yönünde fakat bulamadım fikri olan karşılaşan var mı ?
0119_124852.jpg
0119_133601.jpg

Benim tahminim; gr2 modelinden kaynaklı olabilir diye düşünüyorum. Ama emin değilim.
Bende de şu an aynı problem var, yeni eklediğim bir NPCnin ismi hafif kaymış duruyor ve zoom yaptıkça daha da kayıyor.

guideki yazılardan bahsediyorum pet yazısı değil
Pardon dikkat etmemişim.
O halde o yazıların bağlı olduğu bütün değişkenleri kontrol et, farklı filesten falan karşılaştır. Dediğin gibi ui.py ile alakalı olabilir. Ya da position değeri falan varsa başka bir py den çekiyor olabilir.

Pardon dikkat etmemişim.
O halde o yazıların bağlı olduğu bütün değişkenleri kontrol et, farklı filesten falan karşılaştır. Dediğin gibi ui.py ile alakalı olabilir. Ya da position değeri falan varsa başka bir py den çekiyor olabilir.
position değerlerine baktım hatta değiştirip denedim sonuç alamadım ui.py kaynaklı fakat söktüğüm yerin ui.pyside baya karışık ordan da çekemedim bilmiyorum nolcak tekrar sökerim

edit
butonlara zaten hiç tıklanmıyor 2. sayfadaki butonlarada tıklanmıyor farkettiysen

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri