Official İtem Kilit (Soul Binding System) Sistemi

Mesleki Açık Öğretim okuyorum. Bilgisayar bölümü. Sen sormadan yanıtlayim. Bu kadar bilgini bu bölüme gittiğin için mi biliyorsun diye. Hiçbir alakası yok. :D Koskoca dönem htmlde tabloları geçmediğimizi biliyorum. :D Önemli olan kendin öğrenebilmek.

Mesleki Açık Öğretim okuyorum. Bilgisayar bölümü. Sen sormadan yanıtlayim. Bu kadar bilgini bu bölüme gittiğin için mi biliyorsun diye. Hiçbir alakası yok. :D Koskoca dönem htmlde tabloları geçmediğimizi biliyorum. :D Önemli olan kendin öğrenebilmek.

ev arkadaşım programlama okuyo oda bilmiyodu bişey ben anlata anlata temeli öğrettim okullarda verilen bilgilerle bi yere gelen vardır elbette çokta gerekli şeyleri anlattıklarını düşünmüyorum :)

ev arkadaşım programlama okuyo oda bilmiyodu bişey ben anlata anlata temeli öğrettim okullarda verilen bilgilerle bi yere gelen vardır elbette çokta gerekli şeyleri anlattıklarını düşünmüyorum :)
Aynen öyle okullarda da temeller anlatılıyor. Yalnız gördüğüm şey baya ezberci olarak anlatılıyor. Hangi parçaların nerede kullanılacağı ile ilgili bişey yok.

Skypte mesajlara bakmayan insan burda yardim dileniyor.. SooN kendini çok büyük görme böyle dile düşersin.

Align ifdefs to the left. Try this.
I have a little problem with souldbinding system. I've implemented it by myself but i noticed a problem with the lycan , when i try to block an item he sad that i cannot do this operation with the lycan. I can wear all the items ither if in Item Proto anti_wolfman is present. The problem exist just with the lycan cause other pg ( war, sura , ninja, shamy ) the system work properly.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Merhaba arkadaşlar. Ben ekledim lakin karakter atınca oyundan cıkıp girince kilitleme gidiyor. Fikri olan var mı?

Şuan stajdayım telefondan giriyorum. Alan adını unutmadıysam bind olması lazım. Siz gene eklediğiniz şeyleri kontrol edin. Oyundan çıkıp girdiğinizde silinirse ışınlanınca da silinmesi gerekir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Şuan stajdayım telefondan giriyorum. Alan adını unutmadıysam is_bind olması lazım. Siz gene eklediğiniz şeyleri kontrol edin. Oyundan çıkıp girdiğinizde silinirse ışınlanınca da silinmesi gerekir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eve geçince bir bakar mısın? Defalarca kontrol ettim diğer fileslere sorunsuz ekledim. Offline shoplu fileste bu sorun yaptı.

Geri