Çözüldü Official Cube açılmıyor

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Serket

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar worldard cube sistemin ekledim herhangi bir eksik ekleme yok ve belirtiyorum syserr de yok
sorun şu sayın kullanıcılar quest ile yada /cube open ile herhangi bir ekran açılmıyor kodlarda eksik yok dediğim gibi çok kez kontrol ettim ekleyen bir kaç kişiyle karşılaştırdım sorun ne olabilir burada takıldım lütfen yardım edin

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Son düzenleme:
Çözüm
Sorunu yine kendim çözdüm sorun çok saçma ama tek tek sistemlerimi pasif bırakarak deneme yanılmayla çözdüm sonuca ulaştım arkadaşlar sorun levelli pet sisteminden kaynaklıymış bende sorun şu cmd.cpp ve cmd_general.cpp dosyalarında pet ile ilgili defineleri do_cube nin aşşağılarına aldım mantıkta şu pet sistemindede ufakta olsa peti efsunlarken vs cube fonksiyonu tarzında fonksiyonlar kullanıyor sorun buymuş eğer bu tarz bir sorun alırsanız ve levelli pet sisteminiz var ise kesin çözüm büyük ihtimal bu olacaktır saygılar.

not : İnsanlar görüyor çoğu gelip yardım etmiyor konuya cevap yazanlara teşekkürler fakat site sahibi ve moderatörler tarafından yazdığım yorumlar flood olarak görülüp tek 1 yorum olarak toplandı, canınız sağolsun ama...
clienti debugla açıp kontrol eder misin?

eski sisteme geri döndüm fakat sorun yeni cube sisteminde değil eski cube de açılmıyor sorun ne olabilir (flood yapmak için yazmıyorum bilgilendirip daha verimli yardım almak için yazıyorum)

Sorunu yine kendim çözdüm sorun çok saçma ama tek tek sistemlerimi pasif bırakarak deneme yanılmayla çözdüm sonuca ulaştım arkadaşlar sorun levelli pet sisteminden kaynaklıymış bende sorun şu cmd.cpp ve cmd_general.cpp dosyalarında pet ile ilgili defineleri do_cube nin aşşağılarına aldım mantıkta şu pet sistemindede ufakta olsa peti efsunlarken vs cube fonksiyonu tarzında fonksiyonlar kullanıyor sorun buymuş eğer bu tarz bir sorun alırsanız ve levelli pet sisteminiz var ise kesin çözüm büyük ihtimal bu olacaktır saygılar.

not : İnsanlar görüyor çoğu gelip yardım etmiyor konuya cevap yazanlara teşekkürler fakat site sahibi ve moderatörler tarafından yazdığım yorumlar flood olarak görülüp tek 1 yorum olarak toplandı, canınız sağolsun ama konuyu yukarı taşı diye buton oluşturup 2 günde 1 yukarıya taşıma izni vermişsiniz bu biraz fazla olmuş gün sayısı bakımından bazı insanlar bu sorunu yaşıyor çözmüş oluyor konu aşşağıda kaldığından göremeyebiliyor lütfen ya yukarı taşı butonunun süresini kısaltın yada yardım bekleyen kişilerin ufak tefek yardım edermisiniz yorumlarını flod sayıp tekrar konuyu alta indirmeyin ama en mantıklısı konuyu yukarı taşı limitini 2 günden az bir süreye düşürmeniz olur iyi sabahlar...

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri