Çözüldü no txt

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

user

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Filesimde no txt özelliği açıkmış, ben bu özelliği kapatmak istiyorum konuyu forumlarda araştırdım ama;

Mesela birisi
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
şöyle bir cevap vermiş ama benim filesimde game klasörünün içerisinde db klasörü yok.
Başka birisi
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
bu linkte anlatmış ama hangi kodun hangi dosyada olduğunu yazmamış o yüzden buda işime yaramadı.

Notapad++ ile kod blogunu araştırmayı deneyiniz.

Son düzenleme:
Game nin içinde değil, game dosyalarının içinde /usr/game nin içinde channel dosyalarının olduğu yerde db diye bir yer var, oranın içinde de conf.txt var eğer onun içinde varsa onu 0 yapman yeterli ama yoksa notxt diye araştırıp yapabilirsin

Game nin içinde değil, game dosyalarının içinde /usr/game nin içinde channel dosyalarının olduğu yerde db diye bir yer var, oranın içinde de conf.txt var eğer onun içinde varsa onu 0 yapman yeterli ama yoksa notxt diye araştırıp yapabilirsin
usr/game/cores dizininde db klasörü varmış içerisinde conf.txtde varmış ama içerisinde PROTO_FROM_DB değişkeni yok maalesef

db klasöründe conf.txt açın ve içindeki NO_TXT değerini 0 yapın.

Çözüm
NO_TXT'yi kapatmadan önce yedek almayı unutmayın. Tablolardaki item ve moblara göre farklılıklar varsa oyun açılmayabilir.

conf.txt dosyanızı ekleyebilir misiniz?

Evet onu 0 yaparsanız artık txt üzerinden verileri alacak

Bahsi geçen problem çözüldüğüne göre konu kilitlendi. Yaşadığınız farklı sorunları yeni konu açarak paylaşabilirsiniz.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri