Çözüldü Mt2 item ticaret

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

boss

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Selamun aleykum arkadaslar soyle bır sorunum var resımde gosterdıgım yuzukler tıcarete konuluyor ama tek tek aynı anda 3 bırden konulmuyor
bır de pazara konulmuyor tıcarette tek tek gonderebılıyorsun ama pazara hıc konulmuyor ayreten flag degerını degıstırdıgım zamnda yuzukler takılmıyor
bazı flag degerlerınde takılıyor ama tıcaret olmuyor bazılarında hıc takılmıyor cozemedım arkadaslar bılen varmı

Dosya Eklentileri

• yuzukler.PNG
    yuzukler.PNG
    14,4 KB · Gösterim: 70
Çözüm
ÇOZUM pack ıcındekı local dosyalarını eter ıle acıp local dosyası ıcındekı ıtem proto dosyasını proto acıcı ıle acıyoruz ve ANTI MYSHOP VE ANTI GIVE yazan yerlerdekı yerı NONE YAZIP KAYDEDIP CIKIYORUZ ıtem proto kapatıp locale atıp packlıyoruz ve oyunumuza gırdıgımızde tıcarete koyulmayan ıtemler artık koyulabılıyor NOT: NAVICATUZERINDEN YAPIP EGER OLMASSA BU YONTEMI DENEYIN BEN NAVICATTAN COK YAPTIM OLMADI EN SON BUNU DENEDIM OLDU
sorunsuz olan bir yüzük veya tecrübe yüzüğüne bakarak düzenleyebilirsiniz

cok denedım ama bır turlu olmadı

pazara koyulmayan ıtemlerı bug yapıp koyabıldıgımı farketttım ama normal flag degerı degestırıp de denedım yıne olmadı

tek tek konulupta üstüne birden fazla yük bindirmekten kastın stacklenemiyor oluşumu eğer bunu kastetmişsen protodan diye biliyorum stacklenebilen itemlerden bakıpta yap

dipnot: pazar engeli var diyosan gamede arat vnumunu başka şekildede karşına çıkabilir tabi

ÇOZUM pack ıcındekı local dosyalarını eter ıle acıp local dosyası ıcındekı ıtem proto dosyasını proto acıcı ıle acıyoruz ve ANTI MYSHOP VE ANTI GIVE yazan yerlerdekı yerı NONE YAZIP KAYDEDIP CIKIYORUZ ıtem proto kapatıp locale atıp packlıyoruz ve oyunumuza gırdıgımızde tıcarete koyulmayan ıtemler artık koyulabılıyor NOT: NAVICATUZERINDEN YAPIP EGER OLMASSA BU YONTEMI DENEYIN BEN NAVICATTAN COK YAPTIM OLMADI EN SON BUNU DENEDIM OLDU

Çözüm
Tek navicattan yapmıycaksın zaten item proto dosyasındanda işlem yapmak zorundasın :D

Arkadaslar yetkılılerden bırı yardım ederse sevınırım ben yenıyım hata yapıyorsam konu acarken kusura bakmayın ama bıldırımde su gelmıs son uyarı flod atmak yasak dıyor ben anlamadım bunu eger yetkılı bırı gorurse bılerek yapmadıgımı soylemek ısterım flod ne onu da bılmıyorum kusura bakmayın yanlıs bırsey yazdım ıse

ogrenıyorum yavas yavas :)
bılmemek degıl ogrenmemek ayıp

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Arkadaslar yetkılılerden bırı yardım ederse sevınırım ben yenıyım hata yapıyorsam konu acarken kusura bakmayın ama bıldırımde su gelmıs son uyarı flod atmak yasak dıyor ben anlamadım bunu eger yetkılı bırı gorurse bılerek yapmadıgımı soylemek ısterım flod ne onu da bılmıyorum kusura bakmayın yanlıs bırsey yazdım ıse
Aynı mesajın birden fazla kez alt alta yazılması. Gereksiz yorum kalabalığı...

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri