Yardım Mt2 hızlı ch

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

zefkarz42

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Selamün aleyküm Arkadaşlar ben de hızlı ch sistemi vardı fakat çalışmıyor tıklıyorum birşey olmuyor sorunu bulamadım sizce nasıl duzeltebilirim
Birde aklıma takılan bir soru var ben karakterlerin görünümü degistirmek istiyorum hani karakterin yüzünü falan ama karakterlerin dosyaları nerde ne içinde bulamadım bilgisi olan varsa yardım edebilirmi
Önceliğim hızlı ch sistemi nasıl duzeltebilirim onu bilen varsa çok yardımcı olur şimdiden teşekkür ederim

1) Karakterlerin dds ve gr2 dosyalarını (pc , pc2) unpack ederek içerisinde bulabilirsin.
2) Hızlı ch tıklıyorum birşey olmuyor derken gerçekten de çalışmıyor mu yoksa mevcut ch yani kanal aktif olmadığı mevcut olmadığı için mi işlevsiz kalıyor?

1) Karakterlerin dds ve gr2 dosyalarını (pc , pc2) unpack ederek içerisinde bulabilirsin.
2) Hızlı ch tıklıyorum birşey olmuyor derken gerçekten de çalışmıyor mu yoksa mevcut ch yani kanal aktif olmadığı mevcut olmadığı için mi işlevsiz kalıyor?
Tıklıyorum açılıyor ch 1 ch2 falan diye gözüküyor seçtiğimde hiç birşey olmuyor yani isinlamiyor islemsiz gibi

Peki ne yapabilirim hani oyun için ch sistemi mevcut gözüküyor ama bir işlem yapmıyor bunu nereden duzenleyebilirim kusura bakma fazla bilgim yok ondan soruyorum yardımın için teşekkürler

sistemi nasıl açıyorsun nereye basıyorsun tam olarak ekran görüntüsü olarak iletebilir misin ?

sistemi nasıl açıyorsun nereye basıyorsun tam olarak ekran görüntüsü olarak iletebilir misin ?
Abi bende seni arıyordum heryerde DC olmayınca yazamadım sana senin verdiğin filesi kullanıyorum abi sera files hızlı ch sistemi basınca çalışmıyor birde abi bu filese kanat eklemek istedim YouTube de buldum ama bazı dosyalar bende yok source kurulumunu yaptım ama

Abi bende seni arıyordum heryerde DC olmayınca yazamadım sana senin verdiğin filesi kullanıyorum abi sera files hızlı ch sistemi basınca çalışmıyor birde abi bu filese kanat eklemek istedim YouTube de buldum ama bazı dosyalar bende yok source kurulumunu yaptım ama
o filesin hızlı ch sistemine ip adresini girmen gerekiyordu diye hatırlıyorum root içinden uichangechannel.py veya uichannel.py bunlarda yoksa uisystem.py bak

kanat için videom vardı olmayan dosya olamaz yanlış yere bakıyor olabilirsin

o filesin hızlı ch sistemine ip adresini girmen gerekiyordu diye hatırlıyorum root içinden uichangechannel.py veya uichannel.py bunlarda yoksa uisystem.py bak

kanat için videom vardı olmayan dosya olamaz yanlış yere bakıyor olabilirsin
Var abi dosyaların hepsi ama ben FTP üzerine kurmuştum bazı dosyaları FTP de bulamıyorum abi teşekkür ederim abi saol

bu root içindeki yerlere baktım ip adresine gircegim yerin adı nedir biliyor musun abi

Son düzenleme:
Var abi dosyaların hepsi ama ben FTP üzerine kurmuştum bazı dosyaları FTP de bulamıyorum abi teşekkür ederim abi saol

bu root içindeki yerlere baktım ip adresine gircegim yerin adı nedir biliyor musun abi
serverinfo.py > SERVER_IP genellikle

ek not: grepwin ile rootu tarat nerede olduğunu kolay bulursun

Şöyle birşey buldum ama burda nere yazicam
Serverinfo.py içinde ch kanalları gözüküyor burda nere yazicam tam bulamadım onu
Serverinfo.py kısmında SERVER_IP : "192.168.1.1" gibi bir bölüm var orayı kendi sunucunuza göre düzenleyin. Sunucu ip kaçsa oraya aynı şekilde ekleyip packı paketleyin bundan bahsediyorlar.

Hocam siz packta buna benzer bir düzenleme tapınız mı? Yapmadıysanız servere start verseniz bile oyuna giriş ekranında server açılmamış gibi görünür.

Bunu yaptiysanız ve halen açılmadıysa portlar uyuşmuyor olabilir. Portları da FTTP bağlanıp game/cores/ icerisinde Auth Ch1 ch99 ve Db Klasörleri bulunmakta bu dosyaların içerisinde CONFİG Dosyaları bulunmakta hepsini açıp Port kısımlarını pack içindeki portlar ile uyumlu olduğunu kontrol edin eğerki aynı değilse lütfen FTTP deki gibi düzenleyin.

Son düzenleme:
Serverinfo.py kısmında SERVER_IP : "192.168.1.1" gibi bir bölüm var orayı kendi sunucunuza göre düzenleyin. Sunucu ip kaçsa oraya aynı şekilde ekleyip packı paketleyin bundan bahsediyorlar.

Hocam siz packta buna benzer bir düzenleme tapınız mı? Yapmadıysanız servere start verseniz bile oyuna giriş ekranında server açılmamış gibi görünür.

Bunu yaptiysanız ve halen açılmadıysa portlar uyuşmuyor olabilir. Portları da FTTP bağlanıp game/cores/ icerisinde Auth Ch1 ch99 ve Db Klasörleri bulunmakta bu dosyaların içerisinde CONFİG Dosyaları bulunmakta hepsini açıp Port kısımlarını pack içindeki portlar ile uyumlu olduğunu kontrol edin eğerki aynı değilse lütfen FTTP deki gibi düzenleyin.
Hocam çok saolun ama ben denedim birde anlayan bir arkadaş vardı oda denedi PC bağlanıp yine olmadı yenisini kurcakti ama vakit yetmedi sorunum hala devam ediyor hocam çözüm bulamadım dediğiniz yerleri düzenledim ama yine olmadı hocam

Tıkladığında hiç bir şey olmuyorsa syserr veriyor olabilir. Syserr var mı client ve server tarafında?

Tıkladığında hiç bir şey olmuyorsa syserr veriyor olabilir. Syserr var mı client ve server tarafında?
Hocam arkadaş baktı baya birşeyler yaptı ama yine olmadı çözüm bulamadım syserdeki hataları gidermişti yine olmadı hocam benim 3 tane sıkıntım var yapamadım bunu bir kanat eklicektim ekleyemedim birde silah fişi eklicektim ekliyemdim birde hızlı ch ben dosyalara bakıyorum dosyalarda bana bakıyor

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
sistemmi ekli serverde ?
Nasıl yani hocam tam anlamadım hayır hocam mavi ruhun sera filesi kullanıyorum onun içinde ekli zaten hazır yani fakat ben ayarlarını yaptım yani denilen sekillde fakat olmadı konudaki sistemi yeni gördüm forumda biraz yeniyim YouTube de baka baka yaptım genelde

sorunun cozumu bılısım sırketı uzerınden aldıgım ıcın paket yukseltırsem dıger chler acılıyormus tesekkurler yardımlarnız ıcın konu kapatılabılır

Son düzenleme:
Geri