[ MR-3D WORK ] - LENS SİSTEMİ [ BETA ]

Mavi Ruh

WWW.MR-3DWORK.COM
Grafiker
Yardımsever Üye
Usta Üye
Ticaret Puanı
0
Yeni bir fikir ile modellemeye başladım. Modeller bittikten sonra da sistemini yazmayı planlıyorum.

• Görev ile özellik eklenebilecek.
  • Şimdilik 4 renk var. 4 renk ile sınırlı kalacağımı planlıyorum ama değişebilir.

Henüz daha başındayım çok fazla düzenleme yapacağımı düşünüyorum, bitirirsem son halini de paylaşırım. :)

enerji sistemi ya da simya efekt aktif olunca falan şöyle gözler yanmalı olsa fena olur hocam elinize sağlık

Bana kalırsa görüntü olarak çok kötü. En azından videoya göre yorumlarsam durum böyle.
Ayrıca daha önce de gördüm karakterlerin gözlerine efekt vb. veren serverlerı.
Açıkcası metin2de karakterin yüzüne yapılan eklemeler pek yakışmıyor.
Alternatif olarak komple yüz düzenlemesi yapılabilir. Görev ile karakterin olgunlaşması gibi düşünebiliriz.
Bkz(kadın ninja):
giphy.gif

enerji sistemi ya da simya efekt aktif olunca falan şöyle gözler yanmalı olsa fena olur hocam elinize sağlık
Teşekkür ederim. Yani evet başka amaçlar için de kullanılabilir :)
Bana kalırsa görüntü olarak çok kötü. En azından videoya göre yorumlarsam durum böyle.
Ayrıca daha önce de gördüm karakterlerin gözlerine efekt vb. veren serverlerı.
Açıkcası metin2de karakterin yüzüne yapılan eklemeler pek yakışmıyor.
Alternatif olarak komple yüz düzenlemesi yapılabilir. Görev ile karakterin olgunlaşması gibi düşünebiliriz.
Bkz(kadın ninja):
giphy.gif
Açıkçası bende memnun değilim karakterin yüz modellerinden. Çünkü gördüğümüz gözler göz değil aslında düz bir yüzey. Karakterin yüzünü komple değiştirmeye kalksak (model olarak) bu vakte kadar ne kadar zırh,kostüm modeli varsa hepsini tek tek tekrardan düzenleyip geçirmek gerekir. Bu da çok can sıkıcı bir durum. Texture üzerinden bir düzenleme yapılabilir ancak benim gördüğüm kadarıyla da çok yapmacık görünüyor. 3D model olarak bir düzenleme yapılmadığı sürece texture üzerinden bir düzenleme yapmak mantıklı gelmiyor bana. Yine de eleştirel bakış açınızı belirttiğiniz için teşekkürler.

Geri