Minecraft Komut Hileleri 1.5

1UMUTCAN

Üye
Üye
Bir hafta önce Minecraft heyecanı bastırdı. Biraz video izledim ve hoşuma gitti. Aradım bir süre, buldum ve indirdim. Offline olarak oynama başladım. Eğlenceli geldi. Şimdi size hile kodlarını vereceğim.
Oyun ekranındayken T tuşuna basın, konsol açılacaktır.
/give Nick Kod Q yazın ve Enter tuşuna basın.

/give: İtem alma kodu.
Nick: İlk oyuna girildiğinde belirlenen isim.
Kod: Almak istediğiniz itemin kodu.(Yandaki resimde kodlar mevcut.)
Q: Quantity anlamına gelir. İtemin miktarını yazınız.(En fazla 64 yazabilirsiniz.)
Eğer konsola /give Ozgur 283 1 yazarsak 1 adet Gold Sword(Altın Kılıç) verecektir.

Dünyamızı kurarken More World Options... butonuna basın. Allow Cheats: OFF bölümüne bir kere tıklayın. OFF yazısı ON olacaktır.

ESC tuşuna basın ve Open to LAN butonuna basın. Allow Cheats: OFF bölümüne tıklayın ve OFF yazısını ON yapın. Ardından Start LAN World butonuna basın ve hileler aktif olsun.

Konsol açıkken Kod bölümüne yandaki resimden istediğimiz itemin kodunu yazarız. Fakat bazı kodlar üslü sayı içermektedir. Bunun için Kod:Üssü şeklinde yazmalıyız. Yani 44:6 şeklinde yazılmalıdır. Aksi halde farklı bir item gelir.
Buraya tıklayarak resmi yeni sekmede açın ve sağ tuş ile farklı kaydedin. Kodları yakınlaştırarak daha net görebilirsin

minecrart_hileleri.jpg

Güzel paylaşım teşekkür ederim...

Geri