metin2serverpanel dolandırcılığı!

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

darkturk

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar metin2serverpanel.com'dan 1 milyon sms hizmeti 35.000₺ karşılığında alındı ve 1 haftayı geçti cevap yok dolandırdı cevap dahi vermiyor
hukuki işlemlere başladım konuyu açma sebebim hala dolandırmaya devam etmesidir dikkat edin hizmet almayın!

Kanıtlar
1.png

2.png

Dosya Eklentileri

• receipt.pdf
    90,4 KB · Gösterim: 24
Şahsın bu forumdaki hesabı @tuncer61 ve önceki şikayet konusunda tarafımca süresiz olarak hesabı kapatıldı.
Bu zırtapoz her kimse, dolandırıcılığı kendisine meslek edinmiş. Hukuksal yönden bütün yollara başvurmanızı öneririm.

sizlerden tek isteğim konunun aktifliğini kroumasınıdır googleden araştırıp almıştım arkadaştan en azından buradan gören almaz.

Kişi hakkında daha önce açılmış şikayet konuları mevcuttu;
tuncer61 adlı üyeden şikayetçiyim , files satın almak istedik ücret ödendi files teslim edilmedi

Kendisi iadeyi gerçekleştirmediği için hesabı süresiz kapatılmıştı. Lütfen bir kişiden hizmet almadan önce internette aramalar yapın ve forumlardaki başlıkları değerlendirin.

Tahminim yanlış değil sanırsam. O kişinin elinde m2 serverlerini oynayanların telefon numaraları vardı ve sizde açılış için kendisine sms attırmak istediniz. Zaten bu tarz verilerin satılması suç, bu tarz verileri kullanarak sms göndermekte suç.

İlgili kişiyi mahkemeye verebilirsiniz ancak her ikiniz için ne karar çıkar bilmiyorum. Bu konuda hukukçu arkadaşlarımız daha net bilgi verebilir. Yaşadıklarınız için üzülmekle beraber bu konu en azından diğer kişiler için uyarı niteliğinde olur.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri