Çözüldü Metin2 Sol Tık Çalışmıyor

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

metin2craft

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Oyunda Sol Tık Çalışmıyor Hiç bir Şeyi Basılı Tutup harekat ettiremiyorum hiç bir syserr yok client ile alaka lı fakat takıldım yardımcı olabilirmisiniz ?

Buradaki envanter sistemini ekledim fakat herşey sorunsuz tek sorun envanterdeki itemler yerinden oynamıyor saga sola gitmiyor bu konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz not syserr yok :/

Çözüm
PythonSlotWindow.cpp Sorun buradaki #ifdef WJ_ENABLE_TRADABLE_ICON
C++:
BOOL CSlotWindow::OnMouseLeftButtonDown()
burayı degiştirmemizi istiyor o zaman uyumsuzluk oluyor kendimize göre uyarlamamız lazım
Sorun tam olarak envaterdeki itemler mi oynamıyor yoksa sol tık komple çalışmıyor mu ?

ben bunu bi filesten sökmüştümde sıkıntılıydı

O sistemi bizzat o konudan ekledim ve sürüklenmeme item koyamama gibi problem yoktu eksiğiniz var muhtemelen. Ya da Servi Files 2022 Marty Sama adlı filesi indirin oradan sökün ama bazı eklentilerini de sökmeniz gerekicek.

mousemodule.py dosyasını düzenlemeniz gerekmektedir büyük ihtimalle definesiz eklendiği için farketmemiş olabilirsiniz

PythonSlotWindow.cpp Sorun buradaki #ifdef WJ_ENABLE_TRADABLE_ICON
C++:
BOOL CSlotWindow::OnMouseLeftButtonDown()
burayı degiştirmemizi istiyor o zaman uyumsuzluk oluyor kendimize göre uyarlamamız lazım

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri