Metin2 Sistem Ekleme/Sistem Nasıl Eklenir? Öğretici Videolar Serisi

hasanmacit

dc: hasanmacit
Site yetkilisi
Moderatör
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
2
Hepinize selamlar değerli dostlarım. İlk video ile karşınızdayım. Umarım beğeneceğiniz tarzda olmuştur. İlk video olduğu için birazcık laflarım karışmış ama mantığı anlarsanız sıkıntı olmayacağına eminim. Diğer videoları da bu konunun altına bırakacağım ayrı konular açılmayacak. Önerileriniz, istekleriniz ve şikayetlerinizi bu konu altından belirtebilirsiniz. Şimdiden hepinize iyi seyirler.

@Whistle
Metin2 Sistem Ekleme/Sistem Nasıl Eklenir? Öğretici İçerik Serisi Bölüm 1

Metin2 Sistem Ekleme/Sistem Nasıl Eklenir? Öğretici İçerik Serisi Bölüm 2

Son düzenleme:
Ses ve video kalitesi iyi olur. Konuşma gayet iyi bence. :)
Video içerisindeki teşekkürünüz için rica ederim.

Birde videoda foruma girerken adblock'u açmalısınız. Google reklamlarının gözükmesi sıkıntı olabilir. ;)

Ses ve video kalitesi iyi olur. Konuşma gayet iyi bence. :)
Video içerisindeki teşekkürünüz için rica ederim.

Birde videoda foruma girerken adblock'u açmalısınız. Google reklamlarının gözükmesi sıkıntı olabilir. ;)
ses ve video kalitesi iyi mi daha iyi olabilir mi onu anlamadım ama yine de teşekkürler. yarın akşam ki video daha profesyonel olacaktır. <3

Video giriş konuşması gayet iyi, ancak ses seviyesinin kalitesi daha iyi olabilirmiş işitmek açısından. Arkaplan müziği olarak telifsiz bir müzik de koyarsan sonraki videolarında tadından yenmez bence. Düzenlemeleri yaparken yaptığın düzenlemeler hakkında gerekli bilgileri verirken açıklamalarda bulunduğun kısımlar da fena değil.

Hatayı kontrol ederek çözmeye çalıştığın kısımlarda ise detaylara girerek açıklamaya çalışıyor olmanı da "Şu şekilde yaparsanız olmaz dolayısıyla hata alırsınız bu şekilde yapmanız gerekir" gibi bahsederek yönlendirmeye çalıştığın kısımlar bilhassa harika olmuş dostum, artı olarak gerçekten çok beğendim diyebilirim.

Oyuna girip sistemin nasıl çalıştığını gösterdikten ve hata çözüldükten sonraki sevinçle demircinin etrafında tavaf eder gibi dönmende yüzümü güldürmedi değil :giggle: seviliyorsun sevgili dostum videonu beğendim. (y)

Video giriş konuşması gayet iyi, ancak ses seviyesinin kalitesi daha iyi olabilirmiş işitmek açısından. Arkaplan müziği olarak telifsiz bir müzik de koyarsan sonraki videolarında tadından yenmez bence. Düzenlemeleri yaparken yaptığın düzenlemeler hakkında gerekli bilgileri verirken açıklamalarda bulunduğun kısımlar da fena değil.

Hatayı kontrol ederek çözmeye çalıştığın kısımlarda ise detaylara girerek açıklamaya çalışıyor olmanı da "Şu şekilde yaparsanız olmaz dolayısıyla hata alırsınız bu şekilde yapmanız gerekir" gibi bahsederek yönlendirmeye çalıştığın kısımlar bilhassa harika olmuş dostum, artı olarak gerçekten çok beğendim diyebilirim.

Oyuna girip sistemin nasıl çalıştığını gösterdikten ve hata çözüldükten sonraki sevinçle demircinin etrafında tavaf eder gibi dönmende yüzümü güldürmedi değil :giggle: seviliyorsun sevgili dostum videonu beğendim. (y)
hatayı çözemicem bulamicam diye korktum bi an önce ondan öyle oldu. videoda rezil olmamanın sevinci o xd. teşekkürler. kanala abone olun abonelik başı prim alıyorum ahahahhahaha.

Ağzına sağlık knka dahada geliştirirsin teker teker sistem videoları eklemeye çalış güzel bir zindan takip sistemi bulursan dungeon Info ardından offline shop dadından yenmez başarılar bu arada

Ağzına sağlık knka dahada geliştirirsin teker teker sistem videoları eklemeye çalış güzel bir zindan takip sistemi bulursan dungeon Info ardından offline shop dadından yenmez başarılar bu arada
teşekkürler hallederiz umarım hepsini bakalım

hatayı çözemicem bulamicam diye korktum bi an önce ondan öyle oldu. videoda rezil olmamanın sevinci o xd. teşekkürler. kanala abone olun abonelik başı prim alıyorum ahahahhahaha.
Böyle durumlarda daha öğretici oluyor. Video çekimi sırasında beklemediğim hatalarla karşılaştığım olduydu 😓

hocam yeri değil ama benim kafama mob target info takıldı razuning v5 de sequence fonksiyonu kaldırılmış fakat eklenti paket gönderimini seqeunce ile sağlıyor ben bu olayı anlamadım

Yapıyon bu sporu Hasan usta 😂😂

Kanalda uzun süredir video yayınlanmadığı için Youtube algoritması abonelerin ana ekranlarına videoları çıkartmayacaktır ancak belirli bir düzenden sonra bu durum toparlanır diye düşünüyorum. Zaten burası her geçen gün büyüyen bir topluluk. Kanala ve foruma sunduğunuz katkılardan dolayı tekrardan teşekkür ederim.

Geri