I'm not the kind of person who enjoys futility. I comment only when strictly necessary in the following cases:

Help someone
Propose something

150msg is actually a lot in this sense. :ROFLMAO:
Let's not forget that helping someone is not about solving their problem, it is just about thanking them, appreciating the information shared, wishing them success, and encouraging them. So you can fill it in a short time.

sürekli burada takılı kalıyorum sistemi 2-3 kere baştan kurdum her seferinden aynı hatayı veriyor nerede hata yapıyorum acaba ? altyapı olarak razu kullanıyorum
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

sürekli burada takılı kalıyorum sistemi 2-3 kere baştan kurdum her seferinden aynı hatayı veriyor nerede hata yapıyorum acaba ? altyapı olarak razu kullanıyorum
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
Sen game.py yi felan direk geçirmişsin heralde düzenlemeleri kendi filesine aktaracaksın diğer game.py vs dosyasından sistemi kendine geçirme fonksiyonları geçir sadece

Yok direkt geçirmedim kıyaslama yaparak ENABLE_TARGET olanları geçirdim
ENABLE_TARGET olayı bosslardan metinlerden slotlardan düşenleri gösteren sistem o sende ekli olmadığı için o hatayı alıyosun normal olarak definesi yok diyo o kodları kaldır düzelir

Geri