Çözülemedi Metin2 Login ekranı Sıkıntısı

Ne yazık ki bu konuda sorulara çözüm bulunmuyor. Eğer konuda yorumlar varsa hepsini inceleyebilirsiniz. Belki sizlerin sorununuzu çözmek için için ipuçları bulabilirsiniz.

osman1088

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Öncelikle merhaba ben filesime yeni pinli login ekran sistemi kurdum fakat herşeyi halletim şöyle bir sorunum var hesabım dogru olmasına ragmen hesap bilgileriniz yanlış diyip duruyor ve bunu cozemiyorum yardımcı olucak birisi varmı ?

Pinli login vardı tasarımı mı değiştirdin yoksa sıfırdan pinli login mi kurdun eğer böyle yaptıysan pinli login için account tablosunu falan düzenledin mi ve src

Pinli login baştan kurdum hocam sadece tasarım degil src fralan hepsini yaptım zaten farklı farklı hatalar veriyordu onları hepsini yaptım version sql diye dosya verdi onu accountun icine atmamı istiyor atım ve accountun icine passwordan sonra gelicek pin olusturmamı istedi onuda yaptım tamam buraya kadar oyunu actım herşeyi halletim derken bir hata hesap bilgilerin yanlış diyor dogru olmasına ragmen

Db syserr var mı

hocam şöyle hatalar yazıyordu onlarada baktım aynısını internete buldum yaptım fakat gene nafile
SYSERR: Sep 27 21:01:50 :: pid_init:
Start of pid: 978

SYSERR: Sep 27 21:01:50 :: Load: DirectQuery failed(SELECT IP_FROM, IP_TO, COUNTRY_NAME FROM iptocountry)
SYSERR: Sep 27 21:01:54 :: __GetHostInfo: __GetHostInfo() ==> DirectQuery failed(SELECT mIP FROM gmhost)
SYSERR: Sep 27 21:01:56 :: __GetHostInfo: __GetHostInfo() ==> DirectQuery failed(SELECT mIP FROM gmhost)

hocam şöyle bir hata verdi onuda düzeltim

SYSERR: Sep 27 21:48:36 :: pid_init:
Start of pid: 964

SYSERR: Sep 27 21:48:36 :: DirectQuery: AsyncSQL::DirectQuery : mysql_query error: Table 'account.block_exception' doesn't exist
query: SELECT login FROM block_exception
SYSERR: Sep 27 21:48:36 :: Load: DirectQuery failed(SELECT login FROM block_exception)

ve Şuan db sysserda bu tek var bunu yazıyor sadece hata kalmadı yani ama gene nafile

SYSERR: Sep 27 21:59:00 :: pid_init:
Start of pid: 964

Son düzenleme:
hocam size intrologin.py ve serverinfo.py benim filesimde olanı veriyim bi kontrol edin istiyorsanız

Dosya Eklentileri

• intrologin,serverinfo.rar
    4,9 KB · Gösterim: 7
Şehir dışındayım bilgisayarım yanımda değil inceleyemiyorum

block_exception syserrini çöz önce kontrol et var mı bu tablo

Ekran Alıntısı.PNG
Hata şöyle hesap dogru olmasına ragmen ne olursa olsun yanlış diyip duruyor

auth da falan veya clientte bir syserr var mı?
Eğer syserr temizse, muhtemelen işlemlerde bir eksiklik veya yanlışlık vardır.

auth da falan veya clientte bir syserr var mı?
Eğer syserr temizse, muhtemelen işlemlerde bir eksiklik veya yanlışlık vardır.
Yok hocam hepsi temiz sadece mob drop diye bir hata oda bulunamadı diyor onunla alakası yok orda WinRAR la verdiğim link var Serverİnfo.py ile intrologin.py bunları bir kontrol edebilir misiniz uyusmamazlik falan var mı diye

sistem'de bazı eksiklikler varmış naptık ne etik sorunu bulamadık sizlere tavsiyem Atakan bakire ait olan login pinli sistemi kurmaya çalışmayın yardımcı olan herkese teşekkür ederim :)

Geri