Çözüldü Metin2 item iconu değişmiyor

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

99ahmet99

Dikkat Acemiyim
MT Üye
Değerli forum kullanıcıları localde item_list.txt item iconu ekliyorum olmuyor yeni eklediğime icon kullanmak istiyiyorum oda olmuyor icon.eix/epk de sorun yok bulunduğu konuma atıyorum yok çok tuhaf bir olay ile karşı karşıyayım item_list.txt atıyorum size

mesela eklediğim item yok isim değiştiriyorum olmuyor başka fileslerde oluyor mantık bu bu kullandığım alt yapıda değişmiyor sebebi nedir
7919 ETC icon/item/7919.tga

ek olarak müzik olmasına rağmen açılmıyor böyle gösteriyor
Ekran Alıntısı.PNG

Müzik ile alınan sysyer
0325 21:20:11924 :: CSoundManager::playMusic - Failed to load stream sound : d:/ymir work/bgm/enter_the_east.mp3
0325 21:20:18976 :: CSoundManager::playMusic - Failed to load stream sound : d:/ymir work/bgm/M2BG.mp3

Dosya Eklentileri

• item_list.txt
    492,7 KB · Gösterim: 2
Son düzenleme:
Çözüm
Merhaba @99ahmet99
,

İlgili sorununuz devam ediyor mu ? Sorununu çözdüyseniz eğer diğer kullanıcıların da faydalanması için çözüm yolunuzu paylaşır mısınız?.
sorun localde item_list.txt ne yapsam işlemiyordu ancak root üzerinden çekiyor kullandığım filesde icon uzantılarını yani localede işlem yaptınız item_list ile olmadıysa root klasörüne göz atın
2. bi item_list.txt olabilir bazı fileslerde böyle yapıyorlar diğerine ekleyince çalışmıyor

aynı item kodundan bir tane daha olabilir

müzik konusuna gelecek olursak musicinfo.py dosyanı incele

Merhaba @99ahmet99
,

İlgili sorununuz devam ediyor mu ? Sorununu çözdüyseniz eğer diğer kullanıcıların da faydalanması için çözüm yolunuzu paylaşır mısınız?.

Merhaba @99ahmet99
,

sorun localde item_list.txt ne yapsam işlemiyordu ancak root üzerinden çekiyor kullandığım filesde icon uzantılarını yani localede işlem yaptınız item_list ile olmadıysa root klasörüne göz atın

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri