bu eğitim serisi udym ye ne zmn eklenecek onu bekliyorum ne zamandır bir kesin tarih verin pls erişimi neden engellendiki sorun ne ?
eray admin bir süreliğine kaldırdı bir sorun yok geri koyacağı zamanı bekleyin beklerken googleye sistem ekleme videoları mmotutkunları yazarak sistem ekleme mantığını da pylaştığım videolardan öğrenebilirsiniz :))

bu eğitim serisi udym ye ne zmn eklenecek onu bekliyorum ne zamandır bir kesin tarih verin pls erişimi neden engellendiki sorun ne ?
İş yoğunluğum sebebi ile videolu içerikleri güncelleyecek zaman bulamıyorum açıkçası. Yazılım alanı da malum sürekli değişiyor. BSD kurulumu videosunu çekiyorum hooop 6-7 ay sonra ya paketler kalkıyor ya da kurulum talimatları değişiyor. Haliyle böyle olunca da bu alana yabancı olan birçok kişi takılıyor. İster istemez olumsuz etki oluşabiliyor. Eskiden bildirildiğinde güncelleme şansım oluyordu ama artık olmuyor. Bu yüzden yeni kayıt alımları kapatmıştım. Eskiden kayıtlı olanlar hala erişmeye devam ediyor.

Merhaba,

Öncelikle elinize sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş. Lakin bazı videolar gizlenmiş. Youtubetaki bu videoların gizliliğini kaldırabilir misiniz?

Merhaba,

Öncelikle elinize sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş. Lakin bazı videolar gizlenmiş. Youtubetaki bu videoların gizliliğini kaldırabilir misiniz?
Maalesef telif nedeniyle gizliliği kaldıramıyoruz.

Öncelikle merhaba, youtube telif nedeniyle videolar gizlenmiş, udemy de geçici süreliğine kapandı denmişti ama hala açılmadı. Açılmasıyla ilgili bir gelişme var mı? Bu kadar güzel konudan faydanalanamadığım için üzülmekteyim.

Merhaba, kayıtları tekrar açmayı düşünüyor musunuz?
Merhaba,

Udemy kayıtlarını şuanlık açılması planlanmamaktadır. Eğitim serisinin tekrardan güncel haliyle çekilip yüklenmesi gerekiyor. @Whistle vakit bulup tekrardan eski kalan kısımları guncellerse eğer kayıtlar o zaman açılabilir.

Geri