Basit Sistem Yazma Rehberi (Envanter içi çöp / item silme butonu)

Eline sağlık gayet başarılı bir anlatım olmuş. Yukarda Metin2Dev'in de bahsettiği kısmı baz aldıklarında az çok anlayan biri birçok şey keşfedebilir diye düşünüyorum.
teşekkür ederim :) . ben de öyle düşünüyorum. konuyu açtığım ilk mesaja da @MT2Dev 'in mesajının linkini ekleyeceğim şimdi, insanların gözünden kaçmasın, önemli detaylar ve bilgiler mevcut.

Yaralı Paylasim için teşekkürler
rica ederim.

Gayet güzel olmuş;aslında Client/Server arasındaki fark bu videolar sayesinde daha da anlaşılır olur.Keşke sıfırdan sistem yazma videoları filan gelse yada ekleme çıkarma filan

Gayet güzel olmuş;aslında Client/Server arasındaki fark bu videolar sayesinde daha da anlaşılır olur.Keşke sıfırdan sistem yazma videoları filan gelse yada ekleme çıkarma filan
teşekkürler. aklımda daha fazla video çekmek var aslında ama çoğunlukla bir şeyleri doğru dürüst planlayıp gerçekleştirecek kadar uzun süre bir şeye yoğunlaşamıyorum, dikkat eksikliğinden ve devamlı bir sıkılmadan muzdarip olduğum için. fakat yine bu videoyu hazırladığımda olduğu gibi konsantrasyon patlamaları yaşarsam yeni videoları kesinlikle yapacağım :)

Geri