kardeşim videoları katıl bölümü oluşturup orada paylaşma şansın varmı acaba hem sana destek hem bize destek

Hocam tam alacaktım indirim bekliyordum ya, seneler önce udemy'e girmeden önce takip ediyordum, şansıma tüküreyim.

Tekrar yayınlanmayacak mı?
Udemy için hazırlanan özel bölümleri hariç her iki platform için hazırlanan ortak bölümler yayınlanabilir. Udemy’deki kurs ise bi süre yeni öğrenci alımlarına kapalı kalacak. Önümüzdeki süreçte uygunluk durumuma göre bazı bölümlerde revize yaptıktan sonra tekrardan yayına alabilirim. Bana mesaj atsaydınız indirim kuponu verirdim. Neyse sağlık olsun

Hocam Selamlar eğitiminize udemy üzerinden girdiğimde artık öğrenci kabul edilmiyor diyor. unun için yardımınızı istiyorum

bazı videolar silinmiş youtube kanalında da bu eğitim oynatma listesi yok tam olarak nerden bulabilirim ?

bazı videolar silinmiş youtube kanalında da bu eğitim oynatma listesi yok tam olarak nerden bulabilirim ?
Youtube videoları telif yüzünden gizlenmiş durumdadır videoların tamamı udemyde var fakat geçiçi olarak ders kapalı

bu eğitim serisi udym ye ne zmn eklenecek onu bekliyorum ne zamandır bir kesin tarih verin pls erişimi neden engellendiki sorun ne ?

Geri