Metin2 DirectX 9 Günlüğü

buna özel bi sıcaklık sistemi yazman yok mu?

Test güncellemesi:
  • Shader desteği uygulandı.
  • AA geçici olarak devredışı bırakıldı.
  • Mevcut olan type 2.0'dan 3.0'a yükseltildi.
Şimdiye kadar ani crash gibi kronik sorunlarla karşılaşmadım, bakalım neler olacak.
Ekran görüntüsü 2024-01-25 142022.png

Ekran görüntüsü 2024-01-25 141940.png

Ekran görüntüsü 2024-01-25 141847.png

Ekran görüntüsü 2024-01-25 142230.png

Ekran görüntüsü 2024-01-25 141816.png

Ellerine sağlık hocam, harika duruyor. İlk resimde anime oyunu havası var :D

Sonraki "küçük" güncelleme:

-Oyun Unreal Engine 5'e taşındı
-DirectX 12'ye güncellendi.
-Ray Tracing entegre edildi.
-Global illumination Nanite ve Lumen ile yeniden yapıldı.

Highres-Screenshot00000.jpg

ss.jpg

Sonraki "küçük" güncelleme:

-Oyun Unreal Engine 5'e taşındı
-DirectX 12'ye güncellendi.
-Ray Tracing entegre edildi.
-Global illumination Nanite ve Lumen ile yeniden yapıldı.

14939 eklentisini görüntüle

14940 eklentisini görüntüle
Yok o kadar da değil :D Unreal Engine bilgim 0 maalesef. Bir zamanlar yüklemiştim bir hevesle ama kendisiyle kısa bir süre bakıştıktan sonra geri kaldırmak zorunda kaldım :)
Evet lalaker'in çalışmaları gerçekten çok cezbedici ancak bu haliyle ciddi yatırımlar yapıp bir oyun açılamaz maalesef, yani müsaade edeceklerini pek sanmıyorum. Büyük ihtimalle davalık olup kapatılır oyun. Geçmişte örnekleri yaşandı. Ancak kullanıcıya yama olarak sunulursa (ki bu da her server ile uyumlu olmayabilir) o zaman belki kullanılabilir.

:ROFLMAO: Atar atarda atacağı şey bumu olur çok emin olamıyorum. sen yine de adamı çok darlama.
Atacam ben ona bir şeyler

Yok o kadar da değil :D Unreal Engine bilgim 0 maalesef. Bir zamanlar yüklemiştim bir hevesle ama kendisiyle kısa bir süre bakıştıktan sonra geri kaldırmak zorunda kaldım :)
Evet lalaker'in çalışmaları gerçekten çok cezbedici ancak bu haliyle ciddi yatırımlar yapıp bir oyun açılamaz maalesef, yani müsaade edeceklerini pek sanmıyorum. Büyük ihtimalle davalık olup kapatılır oyun. Geçmişte örnekleri yaşandı. Ancak kullanıcıya yama olarak sunulursa (ki bu da her server ile uyumlu olmayabilir) o zaman belki kullanılabilir.

Atacam ben ona bir şeyler
mesajı görünce anlık @hasanmacit ;

Not: Lütfen banlama.

Geri