Yardım Mester2 Files Hakkında

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

TonyMontana

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar daha önceden mester2 files serverlerinde oynadım çok hoşuma gidiyor bu files ben bu filesin altyapısını bulmak istiyorum bu filesin altyapısı kimsede yokmudur acaba?

Duyarlı davranışınız için teşekkür ederim, doğrudur marka bana aittir.

@ozanongel
Projeyi çok uzun zaman önce durdurduk, bununla alakalı olarak bir süre sonrada yenilenmiş gerçek bir sürümünü tüm dataları(server/client/wiki/forum/web page/ admin cp etc) dahil olmak kaydıyla bir kaç yıl önce bir kişiye lisanslamak adına farklı bir forum ve m2dev'de satışa sunduk. Lisans yabancı bir şirket tarafından satın alındı, ancak şu an Metin2 oyunu çerçevesinde kullanılmamaktadır. Dolayısı ile şu anda mevcut bir M2M representative licensee satışı daha bulunmamaktadır. Kaldı ki zaten Metin2 oyunu üzerine inşa edilmiştir, herhangi bir sunucu lisansı verilmesi mümkün değildir. Bizim lisansımız oyunun (all data) içeriği, modeller, hikaye ve narrative içermektedir. Hali hazırda bir çok yasa dışı bağlantı bulunabilir, bunlar resmi değildir ve onayımıza sahip değildir. Doğal olarak yasal açıdan sorun teşkil edebilir. İçeriğin söz konusu fikri mülkiyet ve sinai haktır.

Eğer oynamak istiyorsanız bir oyuncu olarak, projeyi yeni bir MMORPG olarak yeniden geliştiriyoruz (metin2 değildir) takip edebilmeniz için aşağıda topluluk sunucumuzu ve bazı özel kaynaklarımızı bırakıyorum.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Keyifli forumlar.

Duyarlı davranışınız için teşekkür ederim, doğrudur marka bana aittir.

@ozanongel
Projeyi çok uzun zaman önce durdurduk, bununla alakalı olarak bir süre sonrada yenilenmiş gerçek bir sürümünü tüm dataları(server/client/wiki/forum/web page/ admin cp etc) dahil olmak kaydıyla bir kaç yıl önce bir kişiye lisanslamak adına farklı bir forum ve m2dev'de satışa sunduk. Lisans yabancı bir şirket tarafından satın alındı, ancak şu an Metin2 oyunu çerçevesinde kullanılmamaktadır. Dolayısı ile şu anda mevcut bir M2M representative licensee satışı daha bulunmamaktadır. Kaldı ki zaten Metin2 oyunu üzerine inşa edilmiştir, herhangi bir sunucu lisansı verilmesi mümkün değildir. Bizim lisansımız oyunun (all data) içeriği, modeller, hikaye ve narrative içermektedir. Hali hazırda bir çok yasa dışı bağlantı bulunabilir, bunlar resmi değildir ve onayımıza sahip değildir. Doğal olarak yasal açıdan sorun teşkil edebilir. İçeriğin söz konusu fikri mülkiyet ve sinai haktır.

Eğer oynamak istiyorsanız bir oyuncu olarak, projeyi yeni bir MMORPG olarak yeniden geliştiriyoruz (metin2 değildir) takip edebilmeniz için aşağıda topluluk sunucumuzu ve bazı özel kaynaklarımızı bırakıyorum.

Keyifli forumlar.
sanırım metin2 nin bir nevi hd versiyonu üstelik güncellenmiş hali .

sanırım metin2 nin bir nevi hd versiyonu üstelik güncellenmiş hali .
Projeyi 2014 yılında farklı bir oyun motoruyla yeniden geliştirdik, tüm içeriği Metin2 oyununa özel olarak tasarlanmıştır. Mekanikler, oynanış, kontroller ve diğer her şey. Ancak motor yabancı bir oyun motoruydu ve bir çok soruna sahipti, dolayısı ile oyun zaten beta sürümündeydi ve bir çok sorun vardı 2016 yılına kadar süreci ilerlettik ancak daha fazla maddi sızıntıya dayanamadık ve projeyi durdurduk. 2019 yılında ise, yeni bir oyun motoru ile oyunu tekrar geliştirmeye başladık, haliyle günümüz oyun motoru olduğu için bir çok gereksinimi karşıladı ve şuanda hala geliştirilmektedir.

Kısmen Metin3 denilebilir, çünkü Metin3 markasının da sahibi (Forsey Invest Ltd.) olarak biz oluyoruz. Kesinlikle oyunun içeriğinde Webzen ymir veya Gameforge ait bir tek kaynak bile bulunmamaktadır. Oyunun adı MagicToMaster'dir youtube aramasında eski oyunculara ait bir çok video mevcuttur inceleyebilirsiniz. Dilerseniz aktif discord sunucumuza katılıp, topluluk ile sohbet edebilirsiniz. Ben yine de size rehber olabilmesi adına bir oyuncumuzun çektiği first look'u paylaşıyorum. Umarım hoşunuza gider, kaldı ki oyunu şuan da çok daha gelişmiş ve yüksek grafikler altında yeniden tasarlıyoruz.

Geri