Yardım Mat kostümleri zırh gibi parlatma

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

maxbro

[GM]MaxBro
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar iyi çalışmalar dilerim. Kostümler bilindiği üzere , zırh ve silahlardaki gibi yansıma efektine sahip değiller maalesef hepsi +0 gibi mat şekilde. Tüm kostümlerin ve silah fişlerinin +9 zırh veya silah gibi alpha kanallarında verdiğimiz şekilde yansıma efekti ile parlamasını istiyorum. Daha önce sanki paylaşılmıştı böyle bir içerik ama aradığımda maalesef bulamadım.

Kostümlerin DDS dosyasında düzenleme yaparak Alpha kanalları eklenmesi gerekiyor.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Bu kostümün DDS dosyasını inceleyebilirsin.

• item protodan specular değerini 100 yaparsan parlar
  • msm dosyaları ayarlı olması lazım zira sourceskin ve targetskin kostümden bağımsız ise parlamaz
  • attığım
    göre alfa kanalını en basit bir şekilde düzeltmeyi gösteriyorum kendine göre yöntemler bularak daha iyisini yaparsın

Kostümlerin DDS dosyasında düzenleme yaparak Alpha kanalları eklenmesi gerekiyor.

Bu kostümün DDS dosyasını inceleyebilirsin.
Teşekkürler bakacağım.
  • item protodan specular değerini 100 yaparsan parlar
  • msm dosyaları ayarlı olması lazım zira sourceskin ve targetskin kostümden bağımsız ise parlamaz
  • attığım
    göre alfa kanalını en basit bir şekilde düzeltmeyi gösteriyorum kendine göre yöntemler bularak daha iyisini yaparsın
Size de ayrıca teşekkürler detaylıca bakacağım hepsine.

Geri