Bulundu Markette satılan bir itemin fiyatını won olarak nasıl değiştirebilirim?

Bulundu 
Konu sahibinin aradığı materyalleri bulduğu için "Bulundu" öneki eklenmiştir. Eğer aynı materyalleri arıyorsanız yorumlara bakabilirsiniz. İstediğiniz materyallere bu konuda bulamadıysanız yeni konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

al1h4nkvlc2

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Örnek satıcıda satılan bir zırhı yang bazlı değilde won bazlı satılmasını nasıl ayarlayabilirim ?

Çözüm
:mmt-hakkinda:

itemi won ile satmak istiyorsan shop_item gir ve cheque_price kısmını ne kadara satmak istiyorsan yaz
burada yazacağın won miktarı serverde ne kadara sınırlıysa mesela en fazla 99 won taşıyabiliysa 99 wondan
fazla yazma eğer yang ile satmak istiyorsan cheque_price kısmını 0 olara bırak

NOT : Bu sistemin çalışması için fileste won sistemin kurulu olması lazım

:mmt-resimler:

bandicam 2020-12-03 15-55-21-905.jpg

:mmt-virus-tarama-sonuclari:

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

:mmt-indir:

Nesne-market sistemlere göre değişir. Bazı nesne marketlerde won sistemi yok. Sizin kullandığınız nesne marketi görmeden bişe diyemem.

:mmt-hakkinda:

itemi won ile satmak istiyorsan shop_item gir ve cheque_price kısmını ne kadara satmak istiyorsan yaz
burada yazacağın won miktarı serverde ne kadara sınırlıysa mesela en fazla 99 won taşıyabiliysa 99 wondan
fazla yazma eğer yang ile satmak istiyorsan cheque_price kısmını 0 olara bırak

NOT : Bu sistemin çalışması için fileste won sistemin kurulu olması lazım

:mmt-resimler:

bandicam 2020-12-03 15-55-21-905.jpg

:mmt-virus-tarama-sonuclari:

:mmt-indir:

Son düzenleme:
Çözüm
Gelişmiş shop sistemleri mevcut. Sağlam olan bir tanesini indirip,bu sistemin içeriğini won kodlarına göre uyarlayarak ekleyebilirsiniz.

Edit: bir üstteki yorum benim dediğimin hazırlanmış hali, onu direkt olarak kurabilirsiniz.

Gelişmiş shop sistemleri mevcut. Sağlam olan bir tanesini indirip,bu sistemin içeriğini won kodlarına göre uyarlayarak ekleyebilirsiniz.

Edit: bir üstteki yorum benim dediğimin hazırlanmış hali, onu direkt olarak kurabilirsiniz.
Yeniceri hocam başka bir sorunum daha var ancak konu açmak istemiyorum limitimi doldurdum :D packlarım arasında index yok clientten çekiyor galiba nasıl yeni eklediğim packı client tarafına ekleyebilirim ?

Konu açma limiti diye bir şey söz konusu değil. Kurallarımızı ihlal etmediği sürece istediğiniz kadar konu veya mesaj yazabilirsiniz. Sorunun çözümü için yardımcı olan herkese teşekkürler...

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri