Yardım Won sistemi bug hakkında.

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

al1h4nkvlc2

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Şöyle ki envanterime kod ile won aldığımda ( /set name cheque <value>) sorunsuz bir şekilde won geliyor ama ışınlanınca veya oyundan çık gir yaptığımda won envanterde 0 olarak gözüküyor.Tekrardan wol aldığımda won güncelleniyor ve envanterde gözüküyor ama her ben ışınlanma ve karakter işlemlerinde won güncellemediğim müddetçe 0 olarak gözüküyor..

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
NOT : Resimleri print screen ile alıp ctrl v yaptım lakin hata verdi yükleyemedim link olarak yükledim

@burakhangunduz
@Whistle
@Yenicerii

Son düzenleme:
Merhaba @al1h4nkvlc2 /set name cheque <value> yazdığınızda, misal 15 Won envanterinize geldiğini düşünelim. Işınlandıkdan sonra Won sıfırlandığında 0 Won yazıyor. /set name cheque <value> 10 Won yazdığınızda envanterde 10 Wonmu gözüküyor yoksa 25 Wonmu gözüküyor ?

Merhaba @al1h4nkvlc2 /set name cheque <value> yazdığınızda, misal 15 Won envanterinize geldiğini düşünelim. Işınlandıkdan sonra Won sıfırlandığında 0 Won yazıyor. /set name cheque <value> 10 Won yazdığınızda envanterde 10 Wonmu gözüküyor yoksa 25 Wonmu gözüküyor ?
25 won olarak gözüküyor

Won sistemini sizmi entegre etdiniz yoksa daha önceden varmıydı ?

Eklemede bir hata yapmış olabilirsin. Işınlanınca won gözükmemesi gibi sorunlar mevcuttu
buradaki won sistemiyle karşılaştırarak düzeltmiştim. Deneyebilirsin.

Geri