Yardım Makepack Problemi

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

RodeRein

MT Üye
MT Üye
Merhabalar, piyasaya yeniden dönüyorum. Bunun şerefine sizlere çok güzel ücretsiz bir files sunucam ancak baya bir şeyleri unutmuşum....

Makepack yaparken start.bat ı çalıştırıp " root " dosya adını yazınca direkt olarak bat dosyası kapanıyor packleme işlemi yapmıyor. Yardımcı olabilecek birisi varmı

Makepack kullandığım filesin dosyaları ile uyumlu değilmiş. Normal bir şekilde unpack yapmam gerekliymiş. Eix Epk şeklinde :(

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Bilgisayarında Python kurulu olduğuna emin misin?
Pythoon kurulu farklı bir packte derleme işlemi yapabiliyorum. Ama diğer filesin packinde derleme işlemi yapamıyordum. Onu yapabildim bir şekilde dosya yerleri değiştirerek ancak bu seferde kapattığım pack dosyaları yüzünden oyun açılmadı. Client bug veriyor. Eterpack... Şu dosya açılamadı diye log kaydı bırakıyor client. Bu yüzden muhtemelen kullandığım files o şekilde derleme işlemini kabul etmiyor diye düşündüm. Eğer çözümü varsa yinede memnuniyetle dinlerim...

1628970446068.png

o klasörde cmd'yi aç ve start.bat dosyasını cmd içinden çalıştır. Böylelikle ekrana ne yazı geliyor bi bak.

Geri