Make.sh Sistemi Kurulum

MEKA

Discord: mekaprojects
Site yetkilisi
Süper Moderatör
Premium Üye
Grafiker
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
2
/usr/game/share/locale/turkey/quest girin oradaki dagınıklıgı öncelikle toparlayın kalması gereken dosyaları aşagıya tek tek yazdım onun dışındaki questleri masaüstünüze alın orada kalmasın

Not : Kendimdekileri yazdım bunlar kesin kalsın eger yeni sistemler eklediyseniz onların dosyalarınada ellemeyin sadece quest kalmasın o kısımda

GFquestlib.lua
locale.lua
make.sh
qc
qc_x64
quest_functions
questing.lua
questlib.lua
questlib_extra.lua
questnpc.txt

7z olarak verdigim dosyaları quest dizinine atınız

Şimdi yapılacakları adım adım belirtiyorum

1. test isimli klasörün adını server adınız yapabilirsiniz

2.make.sh isimli dosyayı notepad++ ile açın en üstte quest_list yazar orayı serveradınız_list yapabilirsiniz

3. eger 2. adımı uyguladıysanız yani list adını degistirdiyseniz quest_list isimli dosyanın adınıda serveradınız_list yapmalısınız

4. test isimli klasöre giriyirozu (siz ismini degistirmiş olabilirsiniz) oraları klasörlere ayırıyoruz elimizde ne kadar quest var ise
item_quest
npc_quest olarak birsürü klasör yapabilirsiniz düzen önemli

5. quest_list (siz ismini degistirdiyseniz o liste) içerisine ben örnek verdim örnekteki gibi tek tek yazıyorsunuz ardından kaydedip kapatıyorsunuz

6. putty üzerinden şu kodları giriyorsunuz
/usr/game/share/locale/turkey/quest
sh make.sh

ardından object içindeki gereksiz şeyler kaldırılıyor ve sizin okutmak istediginiz questler tekrar oluşturuluyor

Yanlışım olduysa veya takıldıgınız bir yer var ise yorumlarda belirtirseniz yardımcı olurum.

İLK DEFA BÖYLE BİRŞEY DENİYECEKSENİZ YEDEK ALMAYI UNUTMAYIN!

Dosya Eklentileri

• sh make.7z
    1,7 MB · Gösterim: 108
Reis öncelikle eline sağlık 10/8 buldum qc.x64 ve questlibextra.lua bende yok

Dosya Eklentileri

• quest.jpg
    quest.jpg
    129,7 KB · Gösterim: 245
Tamam önemi yok onun bende olanları yazdım ben sadece oraya rarın içinde mevcut olan make.sh dosyalarını kullan

Dosya Eklentileri

• sh make.7z
    1,7 MB · Gösterim: 58
Geri